VZTAHY: V LEDNU VÁS ČEKÁ ZAČÁTEK DALŠÍ SPOLEČNÉ CESTY

Energie Buvola, které vládnou v lednu, jsou velmi individualistické. Proto se v každém člověku začíná probouzet jeho vlastní Já. Lidé tak mají pozornost soustředěnou sami na sebe a zajímají se hlavně o svojí vlastní cestu. To se může projevit i ve vašem partnerském vztahu. Přirozeně se tak může stát, že každý z partnerů se začne zajímat o svojí vlastní cestu, své vlastní přání, sny a touhy. Může se tak zahledět do budoucnosti sám za sebe a bude opomíjet potřeby vztahu a druhého partnera. Hrozí zde tak potenciální konflikt obou partnerů. Stačí si představit, jak se dva buvolové postaví prosti sobě. Nic dobrého z toho určitě nekouká. Každý si bude chtít prosadit to své, bez ohledu na druhého. V boji dvou buvolů tak vítěz bere vše a poražený nemá nic. Toto řešení je však pro vztah tzv. Gua 2 nepřijatelný. Vztah by mohl být silně narušen a popřípadě i zničen.

Zahleďte se do budoucnosti společně a stanovte si společné cíle. Foto: freepik.com

Je důležité si uvědomit, že ve vztahu Gua 2 oba partneři vytváří novou „entitu“ tzv. JEDNO. Tj. nejsou již dva (každý sám za sebe), ale společně vytváří právě toto JEDNO. Energii Buvola tak partneři nemají využívat každý sám pro sebe, ale právě pro toto své JEDNO. V lednu je tedy pro vás důležité, abyste vše řešili společně. Uvědomte si, že jdete po jedné, společné cestě a ta musí mít jeden, společný cíl. Úlohou každého z vás je pak přispět k naplnění cíle svým dílem. Na této cestě se máte vzájemně doplňovat a ne spolu soupeřit a snažit se prosadit to „své“ na úkor partnera. Vytvořte si proto v lednu společný plán a využijte sílu Buvola na jeho prosazení. Vše připravujte spolu. Právě vaše JEDNO má mít sílu Buvola. A nezapomínejte, že v roce 2018 bude vládnout Zemitý Pes, který vyžaduje loajalitu a dodržování pravidel. Proto byste si s partnerem měli jasně rozdělit úkoly a domluvit se na pravidlech, jak budete v roce 2018 společně pracovat na dosažení vašich cílů.

Nezapomínejte, že jdete po společné cestě ke společnému cíli. Foto: freepik.com

SEMINÁŘ – KARIÉRA V ROCE 2018

Zveme vás na praktický seminář Kariéra v roce 2018. Rok 2018 bude přát připraveným více, než jiné roky. Čím lepší plán a strategii si vytvoříte, tím snadnější bude vaše cesta k úspěchu a naplnění vašich cílů. Proto jsme pro vás připravili tento praktický seminář, na kterém vám pomůžeme sestavit jednoduchý, ale účinný plán na celý rok 2018. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-kariera-v-roce-2018/

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

PŘEDNÁŠKY V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ V PRAZE

Přednáška o roce Zemitého Psa již tradičně proběhne v Městské knihovně v Praze

https://akademiestesti.wordpress.com/prednasky-jaro-2018/

 

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.