KARIÉRA V LEDNU: JE ČAS VYDAT SE NA CESTU ZA SVÝM CÍLEM

Vaše kariéra či podnikání se musí v lednu dát pomalu do pohybu. Je to nejlepší čas na přípravu konkrétních cílů a vytváření plánů, jak jich letos chcete dosáhnout. Měli byste mít po ruce všechny důležité informace. Měli byste je začít analyzovat, diskutovat a promýšlet, jak jich využít pro úspěšný rok. Pokud podnikáte či pracujete v týmu, zapojte do této činnosti celý tým. Protože vládne Buvol, který disponuje silnými individuálními energiemi, nechte každého člena týmu, aby sám promýšlel plány a navrhoval jak cílů dosáhnout.

foto: freepik.com Na svoji cestu k úspěšnému roku 2018 se pomalu vydejte právě nyní v lednu.

Dejte každému příležitost projevit svůj talent, své silné stránky a přispět tak ke společnému úspěchu. Využijte sílu každého jednotlivce a dejte jim dostatek času i prostoru se připravit. Pak je nechte, ať své nápady a návrhy na další postup předloží ostatním. Pak by váš tým jako „jeden“ měl dospět ke společnému návrhu řešení. A protože v roce 2018 bude vládnout Zemitý Pes, bude důležité, abyste si pro svůj další postup vytvořili opravdu silný a pevný plán. Věnujte se každému detailu. Každý člen týmu musí dostat velmi jasné a precizní zadání s konkrétní zodpovědností a také případnými postihy, pokud svůj úkol nesplní. Vytvořte si detailní plán postupu a každému kroku přidělte přesný časový údaj – do kdy má být úkol splněn.

foto: freepik.com Každý člen týmu by měl předložit své návrhy jak dosáhnout v roce 2018 úspěchu. Tým by si pak měl vybrat ty nejlepší a ty společně realizovat.

Nezapomeňte na jasné a pevné rozhodnutí se do tohoto plánu pustit. Rozhodnutí musí být opravdu silné, protože jen tak vám zaručí úspěch při dosahování vašich cílů. Pamatujte si, že Buvol vždy dosáhne svého, toho, pro co se rozhodl. Proto je rozhodnutí v této fázi opravdu klíčové. Pokud bude vaše rozhodnutí vágní, bude tak vypadat i vaše cesta k cíli a budou takové i konečné výsledky.

Nastavte reálná, ale ambiciózní očekávání. Je to důležité, protože očekávání aktivuje vaši činnost. Mozek je nastaven tak, že se připravuje na to, co očekává. Čím lépe si svá očekávání nastavíte, tím jednoduší pak bude vaše cesta k jejich naplnění.

Připravte se na svoji kariéru v roce 2018 na našem speciálním semináři Kariéra 2018

SEMINÁŘ – KARIÉRA V ROCE 2018

Zveme vás na praktický seminář Kariéra v roce 2018. Rok 2018 bude přát připraveným více, než jiné roky. Čím lepší plán a strategii si vytvoříte, tím snadnější bude vaše cesta k úspěchu a naplnění vašich cílů. Proto jsme pro vás připravili tento praktický seminář, na kterém vám pomůžeme sestavit jednoduchý, ale účinný plán na celý rok 2018. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-kariera-v-roce-2018/

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

PŘEDNÁŠKA V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ V PRAZE – ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Obraz Evy Schneiderové

Zveme vás do Městské knihovny v Praze na úvodní přednášku Rok 2018 – rok Zemitého Psa – čeká nás poměrně složitý a náročný rok. Energie tohoto roku nás nutí k tomu, abychom byli co nejlépe připraveni. Pes bude chtít jasný plán, řád a systém, kterým se vše bude řídit. Vše by tedy mělo ladit a navazovat na sebe. Nastaveným řádem se pak máme řídit, aby nám energie Psa pomohly vše dobře zvládnout a dojít úspěšně do cíle, který si na rok 2018 nastavíme. Jak nám Zemitý Pes ovlivní jednotlivé oblasti života, jak si je nastavit a čeho se naopak vyvarovat?

Přednáší Ing. Jiří Černák

https://www.mlp.cz/cz/akce/e21586-rok-2018-rok-zemiteho-psa/?knihovna=

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.