LEDEN – JAK SPRÁVNĚ NASTARTOVAT ROK 2018

V lednu začíná vládnout jedno z nejsilnějších zvířat. Budete mít k dispozici opravdu mohutné energie, které vám mají pomoci „roztočit“ kola nového roku.

Foto: freepik.com

V prosinci jste měli využít rychlé Krysy, abyste se co nejrychleji zorientovali v tom, co byste mohli v novém roce dělat, čeho byste mohli dosáhnout. Měli jste si shánět informace, mluvit o svých možnostech s ostatními a sondovat příležitosti. V lednu byste tyto informace měli předat Buvolovi. Ten je spojen s energií Hory – trigram z tzv. Ba Gua, který umožňuje kontemplaci, promýšlení, hodnocení, zkoumání a studování. Tato činnost by vám měla pomoci vytvořit si pevné základy pro to, co budete v roce 2018 dělat.

Využijte sílu Buvola na rozjezd nového roku 2018

Tento čas přemítání vám má pomoci se rozhodnout na základně faktů, reality a objektivního pohledu na věc. Buvol se musí rozhodnout. Když se rozhodne pustit se do díla, nikdo ho již nezastaví. Pokud se rozhodne stát, nikdo s ním nehne. Pokud se tedy v tento čas rozhodnete, máte k dispozici sílu Buvola, která vás umí dovést až do cíle. Rozhodně nepospíchejte. Buvol potřebuje svůj čas i své místo. Měli byste si proto v lednu vytvořit dostatek času a zvolit si dobré místo, kde budete o všem přemýšlet. Můžete k tomu využívat meditace či jiné techniky kontemplace. Chce to klid a celkovou rovnováhu a stabilitu. Nebuďte zbrklí a nechtějte vše vyřešit za jeden den. Čas zde dodává energii kvality a funkce. Čím více času svým plánům věnujete, tím lépe vám budou v průběhu roku fungovat. Výsledkem vašeho snažení v lednu musí být jasné a pevné rozhodnutí. Pak nechte Buvola, aby začal energie vašeho roku roztáčet.

Přejeme hodně štěstí v roce 2018 a ať se vám daří své plány realizovat. Pomůžeme vám s tím na našich seminářích pro rok 2018.

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

SEMINÁŘ – KARIÉRA V ROCE 2018

Zveme vás na praktický seminář Kariéra v roce 2018. Rok 2018 bude přát připraveným více, než jiné roky. Čím lepší plán a strategii si vytvoříte, tím snadnější bude vaše cesta k úspěchu a naplnění vašich cílů. Proto jsme pro vás připravili tento praktický seminář, na kterém vám pomůžeme sestavit jednoduchý, ale účinný plán na celý rok 2018. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-kariera-v-roce-2018/

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

ÚVODNÍ PŘEDNÁŠKA ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás do Městské knihovny v Praze na úvodní přednášku Rok 2018 – rok Zemitého Psa – čeká nás poměrně složitý a náročný rok. Energie tohoto roku nás nutí k tomu, abychom byli co nejlépe připraveni. Pes bude chtít jasný plán, řád a systém, kterým se vše bude řídit. Vše by tedy mělo ladit a navazovat na sebe. Nastaveným řádem se pak máme řídit, aby nám energie Psa pomohly vše dobře zvládnout a dojít úspěšně do cíle, který si na rok 2018 nastavíme. Jak nám Zemitý Pes ovlivní jednotlivé oblasti života, jak si je nastavit a čeho se naopak vyvarovat?

Přednáší Ing. Jiří Černák

Vstupenky můžete zakoupit v pokladně Městské knihovny nebo na těchto stránkách:

https://www.mlp.cz/cz/akce/e21586-rok-2018-rok-zemiteho-psa/?knihovna=

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.