VIZE NA ROK 2018

Prosinec je měsíc, kdy se tzv. „lámou“ energie. Pasivní energie dosahují svého maxima a aktivní energie se naopak začínají probouzet, aby opět na jaře převzaly vládu. I my bychom se měli pomalu vracet k životu a začít myslet na budoucí aktivity.

Prosincové energie nám ještě neumožňují příliš mnoho aktivit. Přeci jen v den zimního slunovratu jsou pasivní energie nejsilnější, ale zároveň se začínají zvedat energie aktivní. Ty nám říkají, že bychom se již měli naší budoucí aktivitou začít zabývat. Neznamená to však, že máme hned něco začít dělat. S prosincem přichází vláda Krysy, která je spojena s obdobím, kterému říkáme „prvopočátek počátku“ – je to tedy začátek nového začátku.

V prosinci se začínají probouzet aktivní energie. Proto bychom měli začít uvažovat o svých cílech v roce 2018.

Znamená to, že bychom se pomalu ale jistě měli o nový začátek začít zajímat. Krysa umí velmi dobře pracovat s informacemi a je geniální komunikátor. Proto byste právě tyto její schopnosti měli co nejvíce využít. V prosinci tak začněte uvažovat o svých cílech na rok 2018. Nemusíte je ještě stanovit přesně. Jde opravdu jen o vize, o sny, o představy, čeho byste v roce 2018 chtěli dosáhnout. Můžete mít i několik různých návrhů. Nemusí tedy opravdu jít o jeden pevně stanovený cíl.

V prosinci jde o to, abyste o svých plánech začali přemýšlet. Pokud vás něco napadne, zapište si to. Najděte si o všem co nejvíce informací. V dnešní době internetu je to poměrně jednoduché. Sbírejte informace a zpracovávejte je. Díky těmto informacím se váš obrázek cílů pro rok 2018 začne více profilovat. Bude jasnější a i vy budete mít lepší představu, co vše bude asi potřeba pro to, abyste daného cíle mohli dosáhnout. Nezapomeňte svůj cíl hodnotit také podle svých vlastních energií. Vezměte si k ruce svůj Astrotyp a zkoumejte, jestli jsou vaše energie pro daný cíl vhodné. A pokud bude váš cíl vyžadovat i energie, které ve svém Astrotypu nemáte, tak uvažujte o tom, kdo vám tyto energie může poskytnout. Začněte pomalu kombinovat různé možnosti, vytvářejte si zatím jen pracovní verze svého plánu.

Využijte také sílu Krysy komunikovat. Povídejte si o svých cílech a plánech s těmi, kteří vám mohou nějak prospět – svojí radou, svým názorem, zkušeností apod. Zeptejte se svých blízkých, přátel či kolegů. Hledejte možné spojence a ty, kteří by vám mohli s vašimi plány pomoct. Uvažujte, s kým by bylo vhodné se spojit, kdo vám může dodat to, co vám samotným chybí.

Zkoumejte, zjišťujte, zapisujte a pomalu spřádejte „sítě“ svého budoucího plánu. Ten ale budete tvořit až v lednu za pomoci silného Buvola (o tom více v lednovém HAPPYWEEKu – objednejte si ho zdarma na dasa@byu.cz nebo tel. 602 556 479). Aby se Buvol mohl správně rozhodnout, musí mu právě Krysa připravit ty nejlepší podklady. A to je právě vaše práce v prosinci.

Jak si nastavit své cíle a plány na rok 2018 vás naučíme na našem semináři Rok 2018 – Rok Zemitého Psa a na semináři Kariéra v roce 2018.

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

SEMINÁŘ – KARIÉRA V ROCE 2018

Zveme vás na praktický seminář Kariéra v roce 2018. Rok 2018 bude přát připraveným více, než jiné roky. Čím lepší plán a strategii si vytvoříte, tím snadnější bude vaše cesta k úspěchu a naplnění vašich cílů. Proto jsme pro vás připravili tento praktický seminář, na kterém vám pomůžeme sestavit jednoduchý, ale účinný plán na celý rok 2018. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-kariera-v-roce-2018/

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.