JAK ZAJISTIT, ABY SE VÁM RODINA O VÁNOCÍCH NEROZHÁDALA

Rodina dokáže být pěkně komplikovaný systém. Obzvláště, pokud má mnoho členů. Sjednotit je a domluvit se na bezproblémovém jednotném postupu může být velmi složité. A to Krysa nemá úplně ráda. O to více se v rodině budete muset v prosinci snažit. Navíc Krysa přináší poměrně silné individualistické energie, takže každý člen rodiny bude mít posílenu svojí vlastní energii. Může tak docházet k tomu, že každý člen rodiny může chtít prosazovat právě to svoje.

Nesnažte se v rodině prosazovat jen své individuální zájmy nad zájmy rodiny.

Abyste tyto poměrně složité energie zvládli, je důležité ke každému členu rodiny přistupovat jako k samostatnému jednotlivci. Ideální je, když znáte jeho Astrotyp. Když víte, že vládnou silné individualistické energie, tak s tím můžete počítat a nebojovat s tím. Využijte jinou přednost Krysy a tou je komunikace. Snažte si vše s každým pořádně vyříkat. Připravte se tak, že si předem zjistíte potřebné informace, které v komunikaci pak použijete. Každopádně se musíte snažit o to, aby to, co chcete v rámci rodiny řešit, nenarazilo na výraznou překážku. Krysa má ráda plynoucí energii Vody a nelíbí se jí, pokud jí něco zatarasí cestu. To pak sahá ke zbraním a je nepříjemně kousavá. V takovém případě pak může dojít k nepříjemným hádkám a dohadům, kdy si každý bude chtít prosadit tu svou. Hledejte proto společné cesty a nesnažte se za každou cenu prosazovat tu svojí jedinou. Pokud víte, že narazíte, raději tuto věc odložte na jinou dobu.

Related image

Snažte si vše vzájemně vysvětlit. Komunikace by měla vést k dohodě.

Energii informací a komunikace můžete také využít k tomu, že se o všem v rodině budete radit dostatečně dopředu. Nenechávejte proto žádné rodinné záležitosti na poslední chvíli. Nedoufejte, že to „nějak dopadne“. V prosinci se může lehce stát, že pokud takový přístup bude mít více členů rodiny k jedné záležitosti, bude pak mnoho různých řešení, se kterými nemusí všichni souhlasit a automaticky dojde ke konfliktu. Pokud tedy chcete v tomto období cokoliv řešit, oznamte to včas dopředu všem, kterých se to týká a pozvěte je k tomu, abyste si o celé záležitosti předem promluvili. Vyhnete se tím, např. tomu, že nekoupíte všichni stejný dárek jednomu členu rodiny.

Prosinec je ale každopádně měsícem vánočních svátků. Snažte se tuto příjemnou energii v rodině co nejvíce posílit. Ideální je, když se celá rodina sejde alespoň při jednom z těchto svátků. Pokud se vzájemně navštěvujete, domluvte si plán návštěv co nejvíce dopředu. Návštěvu pak připravte tak, aby proběhla v klidu, bez komplikací a různých zádrhelů.

Vánoční setkání rodiny je velmi důležité.

Vánoční atmosféru si také můžete vychutnat společnými návštěvami vánočních trhů, posezením u dobrého svařáčku apod. Vánoční svátky jsou hlavně svátky klidu, spokojenosti a rodinného štěstí. Nenechte si to ničím zkazit. Vaši rodinu tyto svátky mohou velmi posílit a dodat jí příjemnou energii do nového roku.

Jak si správně nastavit vztahy v rámci své rodiny se naučíte na našem základním kurzu Feng Shui:

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

SEMINÁŘ – KARIÉRA V ROCE 2018

Zveme vás na praktický seminář Kariéra v roce 2018. Rok 2018 bude přát připraveným více, než jiné roky. Čím lepší plán a strategii si vytvoříte, tím snadnější bude vaše cesta k úspěchu a naplnění vašich cílů. Proto jsme pro vás připravili tento praktický seminář, na kterém vám pomůžeme sestavit jednoduchý, ale účinný plán na celý rok 2018. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-kariera-v-roce-2018/

 

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.