PROSINEC – RYCHLÁ KRYSA BY VÁS MĚLA PROBUDIT

Pomalého a užívajícího si Vepře vystřídá rychlá aktivní krysa. Měla by vás pomalu připravit na nové aktivity v novém roce.

I když se to mnohým nezdá, starý rok opravdu odchází. Jeho poslední slabé energie se budou ještě projevovat v první polovině prosince, ale s příchodem zimního slunovratu se vše začne měnit. Slabé jinové energie začne střídat aktivní Jang. A právě Krysa bude mít za úkol nás probudit, abychom se včas připravili na nový rok.

Energie Krysy jsou aktivní, jako malá bystřina, která se hbitě řítí údolím a má v sobě potenciál obrovské řeky, která nás má unášet k cíli v novém roce 2018.

Zaspat začátek se nevyplácí. Říká se, že dobrý start je výhra poloviny zápasu. Proto by nebylo dobré, abyste Krysu zmeškali. Bude rychlá, bude aktivní a bude vás chtít nasměrovat kupředu, čelem k novému roku. I když nás čekají vánoční svátky a nějaké to volno, není již dobré tak úplně zahálet. Čekat až na leden by mohlo znamenat, že vám bude chybět počáteční rychlost.

Krysa není silné a mohutné zvíře. Proto ještě nemá sílu na to, aby vás posunula dopředu, ale jejím úkolem je vás nasměrovat. Se zimním slunovratem začínají pomalu růst jangové aktivní energie. A ty nám dávají příležitost, abychom se této aktivity chopili a využili ji na maximum. Je to právě aktivní část roku (do letního slunovratu), která nám dává nejvíce síly k tomu, abychom dosáhli svých cílů v daném roce.

Nyní je nejlepší čas začít uvažovat, jakým směrem se příští rok vydáte.

S vládou Krysy byste se tedy měli pomalu probouzet a rozhlížet se kolem sebe. Měli byste začít uvažovat o tom, čeho chcete v novém roce dosáhnout. Měli byste si svůj cíl ujasnit a pomalu si plánovat cestu k tomuto cíli. Krysa má jedinečnou schopnost vyhledávat a zpracovávat informace. Umí je využít právě k tomu, abyste se vydali tou správnou cestou, bez překážek a bez vyčerpání. Začněte tedy přemýšlet o tom, co v novém roce chcete. Měli byste si začít utvářet jasnou představu své roční vize. Krysa vám pak pomůže hledat tu správnou cestu, abyste svého cíle opravdu dosáhli. Prosinec tak využívejte ke shromažďování informací. Analyzujte je a využijte je k tomu, abyste si svoji cestu začali připravovat. Je to jako příprava na výlet. Nejprve musíte vědět, kam chcete jet. Pak začnete zkoumat, kudy se k danému cíli dostanete. Dále musíte vědět, jakými prostředky se tam můžete vydat – letadlem, autem, autobusem atd. Měli byste si také ujasnit, jestli se vydáte na cestu sami, nebo jestli raději pojedete s přáteli, nebo jestli budete potřebovat průvodce. Podobně se máte začít připravovat na cestu za svým cílem pro rok 2018.

V roce 2018 nám bude vládnout Pes, který bude přát připraveným.

Nezapomeňte na to, že rok 2018 je pod vládou Zemitého Psa. Ten bude chtít řád, pořádek, bude chtít, aby se vše dělalo správně a podle pravidel. Měli byste tedy dobře vědět, co vše po vás na cestě k cíli bude vyžadováno a to si řádně připravte. Zemitá energie pak bude chtít realistický a objektivní pohled na váš cíl. Takže nesněte o věcech, které jsou mimo vaši realitu. Byla by to v roce 2018 marná a příliš vyčerpávající snaha.

 

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

SEMINÁŘ – KARIÉRA V ROCE 2018

Zveme vás na praktický seminář Kariéra v roce 2018. Rok 2018 bude přát připraveným více, než jiné roky. Čím lepší plán a strategii si vytvoříte, tím snadnější bude vaše cesta k úspěchu a naplnění vašich cílů. Proto jsme pro vás připravili tento praktický seminář, na kterém vám pomůžeme sestavit jednoduchý, ale účinný plán na celý rok 2018. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-kariera-v-roce-2018/

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.