ADVENT A VÁNOCE

Prosinec je měsíc, ve kterém přicházejí velmi silné energie spojené s Vánocemi. Jsou to svátky, které jsou v nás hluboce zakořeněné. Je to silná tradice, která trvá staletí. Přenáší se k nám přes mnoho generací našich předků a je tak silně zakořeněna i v našich genech.

Energie Vánoc je v nás silně zakořeněna již od dětství.

Síla vánočních svátků není dána jen dlouhou historií a tradic křesťanství. Velmi silný otisk v nás zanechaly Vánoce našeho dětství. Vánoce mají na děti opravdu velký účinek a jejich energie se pak projevuje silně i v dospělosti. Takže vánoční svátky máme všichni velmi silně pod kůží.

Jsou to ale svátky, které mají být spojené s příjemnými energiemi. Patří sem láska, rodina, děti, dárky, jídlo, hojnost, pohoda a štěstí. A to jsou energie, které nám rozhodně prospívají.

Proto byste měli vánoční svátky využít na maximum. Tyto svátky nejsou jen o Štědrém dni. Sváteční energie by nás měla provázet celý prosinec. Vše začíná adventními dny. Ty letos začínají 3.12. Již na tento den musíte být připraveni. Jak víte, nejlépe se těm správným energiím daří ve správně nastaveném prostředí. Proto je velmi důležité, abyste si vytvořili prostředí, ve kterém se adventním a vánočním energiím bude dobře dařit.

Adventní věnec má svá pravidla a měl by se i správně zapalovat.

Základní podporu těmto energiím vytvoříte nastavením svého prostoru. Ideální je krásná adventní a vánoční výzdoba. K té již neodmyslitelně patří adventní věnce. Ty byste měli mít minimálně dva. První věnec si zavěste na své vchodové dveře. Pokud bydlíte v rodinném domku, měl by být věnec i na vaší brance, tedy na vchodu na váš pozemek. Další důležitý adventní věnec je na jídelním stole. Jídelní stůl má velmi silné energie a podporuje atmosféru celého interiéru – tedy pokud se u něj pravidelně scházíte se svojí rodinou u rodinného jídla. Adventní věnec by měl vypadat bohatě, aby podporoval energii hojnosti, které k vánočním svátkům patří. A protože jde o zimní sezonu, měl by také dodávat pocit tepla a útulnosti. Hojnost vytvoříte tím, že je věnec bohatě ozdoben. Pro podporu hojnosti využijte hodně zlatou barvu. Říkáte si kýč? Ano, možná, pro někoho. Ale zlatá barva opravdu vytváří energii hojnosti, takže je to jen na vás, jak moc si jí chcete podpořit. Další důležitou energií je pocit tepla (to nám v zimě chybí). Proto by i adventní výzdoba měla energii tepla podpořit. Teplo se vytváří pomocí energie Ohně, k němuž patří červená barva. I ta by měla být na adventní výzdobě hojně zastoupena.

Červená barva, oheň, svíčky atd. – to vše harmonizuje energie zimy, která přináší element Vody a chlad.

Samozřejmě nesmíme zapomenout na svíčky. I ty mají svoji symboliku a daný účel. Měly by být červené, aby vytvářely pocit tepla. Na adventním věnci mají být čtyři. Věnec na jídelním stole nastavte tak, aby do každé světové strany směřovala jedna svíčka (tedy na východ, na jih, na západ a na sever). Svíčky začněte zapalovat postupně a to od té, kterou máte na východní straně. Východní energie je energií začátků a proto je důležité, aby právě svíčka na této straně zazářila jako první. Každou další adventní neděli pak zapalte další svíčku – jako druhou zapalte tu na jihu, jako třetí svíčku na západě a jako poslední tu na severu.

K typickým dalším adventním a vánočním „rekvizitám“ patří také vánoční hvězda (myslíme tím tu květinu 🙂 ). Měla by být poměrně velká a působit bohatě a zdravě. I její energie přispěje k příjemnému prožití vánočních oslav.

 

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

SEMINÁŘ – KARIÉRA V ROCE 2018

Zveme vás na praktický seminář Kariéra v roce 2018. Rok 2018 bude přát připraveným více, než jiné roky. Čím lepší plán a strategii si vytvoříte, tím snadnější bude vaše cesta k úspěchu a naplnění vašich cílů. Proto jsme pro vás připravili tento praktický seminář, na kterém vám pomůžeme sestavit jednoduchý, ale účinný plán na celý rok 2018. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-kariera-v-roce-2018/

HAPPYWEEK na prosinec

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.