ROZDEJTE SE

Pořád něco chceme, sháníme, pořizujeme. A pořád nic. Pořád to prázdno. Něco je špatně. Co? Děláme to obráceně. To je špatně.

Asi každý z vás viděl Shreka. V prvním díle Shrek vysvětluje oslíkovi, kdo to jsou zlobři. Říká, že zlobři jsou jako cibule – mají spousty vrstev. My lidé jsme stejní. Máme na sobě spousty vrstev, které se na nás ostatní „navalují“ asi tak od 3 let věku. První vrstvy nám nabalují rodiče. Výchovou, strachem o nás a péčí. Další vrstvy přihodí škola vedením k tomu, co se obecně považuje za správné. Další vrstvy přihodí naši kamarádi, známí a okolí. Jsou to vrstvy, které musíme nosit, abychom byli přijati. Silné nánosy pak navalí i společnost, abychom v ní vůbec přežili. A tak pod tíhou vrstev se ztrácí já. Nejsme sami sebou, ale všemi těmi vrstvami, které musíme nosit.

Related image

Vrstvy, které jsme si na sebe nabalili nás vzdalují od našeho pravého JÁ.

Paradox ovšem je, že jsme byli stvořeni pro naše já. To je to, co máme světu dát. To je to, co od nás svět potřebuje. Nepotřebuje naše slupky. Každý totiž má ty samé, nebo velmi podobné. Tak proč by měl mít zájem o ty, co máte vy? Ale nikdo nemá to, co nosíte tam dole, tam uvnitř pod slupkami. To chtějí, protože nikdo jiný to nemá a nikdo jiný jim to nemůže dát. Jen vy.

Image result for wild horse

Vaše krása je ve vaší přirozenosti. Tu ukazujte světu, tu od vás svět chce.

Odhoďte všechny ty slupky, zničte všechny ty vrstvy a ukažte všem to vaše pravé a jedinečné já. Rozdejte ho všem, kteří ho potřebují.

Přestanete tím dělat jednu zásadní chybu, kterou naprostá většina lidí dělá. Chce dostávat a tím na sebe nabaluje další vrstvy. Ale ta energie funguje opačně. Dávejte a osvobodíte své já ze všech těch nábalů. Protože když své já rozdáváte, tak už nemáte žádné vrstvy. Vaše já tak prorazilo na světlo a může sloužit těm, kteří vaše unikátní já potřebují. A dávejte ho naplno a s plnou energií. Uvidíte, že vás dávání nevyčerpává, ale naopak nabíjí. Najednou dostáváte obrovský přísun energie a vše se daří jakoby samo. Vše je tak, jak má být. Protože k tomu jste byli stvořeni. Buďte opět sami sebou, rozdávejte se všemi směry a budete šťastní.

Stoupněte si na pódium a udělejte koncert svého života.

 

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

SEMINÁŘ – KARIÉRA V ROCE 2018

Zveme vás na praktický seminář Kariéra v roce 2018. Rok 2018 bude přát připraveným více, než jiné roky. Čím lepší plán a strategii si vytvoříte, tím snadnější bude vaše cesta k úspěchu a naplnění vašich cílů. Proto jsme pro vás připravili tento praktický seminář, na kterém vám pomůžeme sestavit jednoduchý, ale účinný plán na celý rok 2018. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-kariera-v-roce-2018/

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.