JEDINÝM CÍLEM V LISTOPADU JE POHODA

V listopadu musíte mít jen jediný cíl – pohoda a lehárko.

Pokud jste správně využívali energií předchozích měsíců, měli byste mít nyní vše hotové. A to je správně. V listopadu jsou energie na tak nízké úrovni, že vše, co děláte, může být pouze vyčerpávající. A vyčerpávat své energie v období, kdy jsme nejslabší rozhodně není moudré. Pokud si tedy budete stanovovat nějaký cíl na listopad, pak to musí být něco, co vás rozhodně nevyčerpá. Naopak, musí to být něco, při čem si krásně odpočinete a co vás energií může nabíjet. Vládne nám Vepř a ten má rád klídek, pohodu a žádný stres.

V listopadu si musíte umět vychutnávat klídek, pohodu a lehárko 🙂

V listopadu byste tak měli co nejvíce odpočívat a jen se těšit z výsledků letošního roku. Vše, čeho jste letos dosáhli vás má právě nyní posilovat a podporovat. Užívejte si proto všeho plnými doušky. V listopadu na ničem nešetřete, tedy ani na sobě. Naopak, v listopadu se musíte co nejvíce hýčkat a dopřávat si všeho dostatek. Vepř má rád samozřejmě dobré jídlo a pití a celkovou atmosféru hojnosti. Tu byste si měli v listopadu vytvořit. Naplánujte si příjemné aktivity, které spojíte s hodováním a užíváním si příjemných věcí.

Vepř je ale také velmi zaměřen na druhé. Proto vám udělá dobře, když svými výsledky letošního roku přispějete i ostatním. Může to být pozvání svých blízkých na dobré jídlo, uspořádat příjemné setkání, kde se dobře najíte, napijete a budete si prostě užívat příjemnou atmosféru. Nic neřešte, jen si užívejte a vychutnávejte energii pohody. Přispět ale také můžete na nějaký charitativní program. Je spousty lidí, kteří se nemají dobře jako vy, nebo kterým s letos nedařilo stejně dobře jako vám. Proto byste měli i jim pomoci si tuto dobu užít co nejvíce. Nikdo kolem vás by neměl trpět nedostatkem. To by nedělalo dobře ani vám.

V listopadu by tak ve vašem životě měla vládnout všeobecná hojnost, spokojenost a dobrá nálada. Mějte ji sami, ale snažte se ji i šířit kolem sebe.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.