BOHATSTVÍ V LISTOPADU – UŽÍVEJTE HOJNOSTI

V listopadu opravdu na ničem nešetřete. Ukažte sobě i ostatním, že se máte dobře a že se vám skutečně daří. Není to o tom, abyste se chlubili, či abyste se snažili někoho „trumfnout“. Jde hlavně o váš pocit, že jste na tom dobře. A pokud to uzná i okolí, pak se i vaše vlastní pocity posílí. Vše v přírodě je nastavené na hojnost. A to takovou hojnost, která zajistí nejen vaše potřeby, ale dokáže pomoci i těm, kteří mohou trpět nedostatkem. Proto byste se právě v listopadu měli ujistit o tom, že máte skutečně vše, co potřebujete. A pokud vám něco chybí, pak to do svého života doplňte. Nesmíte mít pocit nedostatku či strádání.

V listopadu musíte mít pocit, že máte všeho dostatek a nic vám nechybí.

Pasivní energie zimního období patří k tzv. jinové energii, která je spojena s hmotou. Musíte tak v tomto období prožívat hmotné zabezpečení a hojnost. Materiální zázemí musí být opravdu pevné a dodávat vám pocit, že jste zabezpečeni i na období, kdy se nebude dařit tak dobře. Je to doba, kdy máte vytvářet potřebné zásoby a mít vše připravené „pro strýčka příhodu“. Ujistěte se, že máte dostatečné zásoby všeho, co ke spokojenému životu potřebujete. Energie Vody, která v zimě vládne, je spojena s penězi. Vytvořte si potřebný „polštář“ a mějte uschovaný dostatek peněz na období, kdy jejich příjem může být omezen. Rozhodně se v tomto období nesnažte vše utratit a jet tzv. na doraz. Musíte vědět, že i když se vám v příštích měsících nebude úplně dařit, tak toto nepříznivé období zvládnete bez zbytečného vyčerpání a stresů. Udělejte vše pro to, abyste si svým majetkem zabezpečili i blízkou budoucnost. Pevné zázemí se tak musí stát pevným odrazovým můstkem pro další aktivity na začátku příštího roku.

Pozor, abyste v listopadu neutratili více, než je vhodné.

Energie Vepře, které v listopadu vládnou mohou být dokonce i rozhazovačné. Můžete mít tendence utrácet více, než skutečně potřebujete. Hlavně pozor na to, že Vepř až přehnaně rád pomáhá ostatním. Velmi dobře si tedy rozmyslete, kdo vaši pomoc potřebuje a v jaké formě. Zbytečně nepřispívejte víc, než je skutečně třeba. Změřte se na opravdové potřeby a ne na to, co kdo chce.

Vánoční nákupy v listopadu vás mohou stát zbytečně moc peněz.

Pozor také na vánoční nákupy. V listopadu můžete mít tendence to s dárky přehánět – množstvím i velikostí. Pokud se tedy chystáte za vánoční dárky utrácet právě v listopadu, tak držte peněženku pevně ve svých rukách. Mohlo by se vám stát, že utratíte daleko více, než jste původně plánovali.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.