V LISTOPADU SE MÁME VŠICHNI V RODINĚ DOBŘE

V minulém HAPPYWEEKu jsme psali o tom, že je důležité, aby rodina dobře fungovala a že každý člen rodiny by k tomu měl přispívat. V listopadu přichází energie pospolitosti. Všichni členové rodiny musí jasně cítit, že díky své rodině se mají dobře a že jim v životě nic nechybí, ani nehrozí.

V přírodě je vše nastaveno tak, aby se tomu dařilo. To samé platí i pro člověka.

V říjnu jsme měli pracovat na posilování vzájemných vztahů mezi jednotlivými členy rodiny. S přicházející energií Vody bude ale důležité, aby všichni členové rodiny měly dobrý pocit z toho, že rodina funguje jako celek. V tomto období se nesmí nikdo cítit sám. Rodina tak musí být pevnou oporou i zázemím pro všechny její členy. Rodina musí všem dát jasně najevo, že se dokáže o každého člena opravdu dobře postarat. Pocit hojnosti a celkové rodinné prosperity musí být opravdu velmi silný. Díky tomu se i každý člen rodiny bude cítit silný a bude vědět, že zvládne snadno i těžké období ve svém životě, protože rodina je zde pro něj a pomůže mu.

Rodina patří k oblastem života, bez jejíhož naplnění neprožívá člověk skutečné štěstí.

Je tedy důležité, aby se každý člen rodiny snažil přispět k posílení celku. Všichni členové rodiny tak musí držet pohromadě a rodinu podporovat. Rodina by se tak v tomto období měla projevovat jako celek. Tomu pomáhají velká rodinná setkání. A protože vládne Vepř, je důležité, aby při tomto období hrálo důležitou roli jídlo a hmotné zázemí. Ideální příležitostí může být nějaká rodinná oslava u příležitosti nějakého výročí či narozenin nějakého člena rodiny. Pokud v listopadu nic takového vaše rodina nemá, pak k tomu využijte příležitost svatomartinské husy.

Image result for goose with dumplings

Tradice svatomartinské husy je ideální pro vytvoření energie hojnosti v rodině.

Uspořádejte velký víkendový oběd. Je ale důležité, aby každý člen rodiny přispěl, aby bylo jasné, že všichni členové rodiny jí dodávají sílu a zázemí. Proto by každý člen rodiny měl k oslavě přispět svým vlastním dílem či aktivitou. V případě jídla to může být např. to, že každý člen rodiny připraví nějakou část jídla a přinese ji na společný oběd. Nebo se všichni členové rodiny účastní přípravy jídla. Součinnost a vzájemná pomoc jsou v tomto období velmi důležité. Rodina se musí semknout a vytvořit opravdu velmi silný celek. Jídlo musí dávat pocit hojnosti. Ideální je, když jídla bude více, než je členů rodiny. To vytvoří pocit, že rodina má více, než sama potřebuje a může tak pomoci i ostatním.

Musíte vědět, že je dostatek pro každého člena rodiny.

I v případě rodiny je velmi dobré, pokud se vám, jako rodině, podaří přispět potřebným. Můžete např. pozvat na oběd někoho mimo rodiny, koho máte rádi a komu společné posezení s vaší rodinou pomůže. Můžete také jako rodina věnovat nějaký dar potřebným, nebo přispět k nějaké charitativní aktivitě. Rodina tak ukáže sama sobě, jak je silná, ale také to ukáže i okolnímu světu. Jsou to energie, které rodinu opravdu velmi posílí.

 

Základní kurz Feng Shui

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

Seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.