V LISTOPADU SI UŽÍVEJTE HOJNOSTI LÁSKY A ROZDÁVEJTE JI PLNÝMI DOUŠKY

Říjen velmi silně prohlubuje pasivní energie podzimu. Vše se pomalu uzavírá a hledá bezpečí pro přežití nejnáročnějšího období pro život – zimy.

Vepř má rád všeho dostatek, tedy i lásky a citů.

Vepř má rád všeho hodně. V oblasti vztahů to je i hodně lásky. Proto s touto „komoditou“ rozhodně nešetřete. Rozdávejte ji naplno a všude, kde to jde. Se svým partnerem si musíte co nejvíce užívat všeho, co máte ve svém vztahu rádi. A to opravdu plnými doušky. Tento měsíc opravdu na ničem nešetřete. Mohli byste se cítit ochuzení a opuštění. A to může s příchodem pasivních energií přinášet deprese a smutek.

To, že láska prochází žaludkem je stará moudrost. Nepodceňujte ji.

Dobrý pocit, že se vám daří dobře, posílíte také dobrým jídlem. Proto se v listopadu se svým partnerem věnujte společně jídlu. Můžete spolu vařit různé dobroty a pak si je společně vychutnávat. Měli byste si také dojít na dobré jídlo do oblíbené restaurace a dát si pořádně do nosu. Na svoji linii rozhodně nekoukejte. Prostě si spolu pořádně pochutnejte a hlavně mějte silný pocit, že se spolu máte dobře a že vám opravdu nic nechybí.

Pokud se vám tento rok dařilo dobře, pak si udělejte radost nějakou hezkou odměnou. Můžete si pořídit něco, po čem jste společně toužili. Nyní je opravdu nejlepší doba na to, abyste si své touhy a přání splnili. Naplňte své společné přání, ale také si splňte přání mezi sebou navzájem. Pokud víte, že váš partner po něčem opravdu touží, pak mu to dopřejte právě v listopadu (nečekejte na Ježíška). Ukažte svojí velkorysostí, že vám na partnerovi opravdu záleží a že na něm rozhodně šetřit nechcete.

Related image

Ukažte, že vám na partnerovi záleží a potěšte ho tím, po čem touží.

V listopadu budete mít ve vztahu více radostí z dávání, než dostávání. Proto se rozdejte z celého srdce. Jednejte nezištně a nic za své dary neočekávejte. Neděláte to pro to, aby vám byl partner vděčný, ale protože mu chcete udělat dobře. Dejte mu co nejvíce najevo, že se o něj postaráte a že to děláte z lásky k němu.

Pokud se jedná o intimní vztah, tak i zde je třeba hojnosti. I když jsou energie velmi pasivní, měli byste si sebe s partnerem co nejvíce vychutnávat. Nemusí jít o silné vášně (které se hodí více na jaře či v létě), ale o opravdu otevřené a láskyplné milování. Partnerovi vyjděte co nejvíce vstříc. I v milování musí cítit, že vy jste tu pro něj a že vám jde hlavně o to, aby byl on spokojený. Kombinace sexu, jídla a dobrého pití je v listopadu až mystická :).

Image result for eating in bed

Láska, sex a jídlo – velmi silná kombinace.

I do vztahu však mohou pronikat energie chladu. Je tedy velmi důležité, abyste se těmto útokům co nejvíce bránili. Snažte být neustále v prostředí, kde budete cítit teplo, útulno a bezpečí. Z vašeho bytu či domu musí vyzařovat teplo domova, které byste si měli s partnerem vytvořit společně. Chlad ale nemusí být způsoben jen přicházející zimou. Může to být i chlad emotivní. Proto je důležité, abyste u svého partnera nevyvolali pocit, že ho nemilujete, nechcete, nebo že se o něj nechcete starat. Naopak, Vepř rád pomáhá a tak toho využijte a pomáhejte svému partnerovi. Ukažte mu jasně, že jste tu pro něj. A pokud se bude partner snažit pomáhat vám, neodmítejte ho. Takové odmítnutí by ho mohlo bolet.

I v partnerském vztahu by měly být cítit energie vnímání potřeb těch slabších. Bylo by tedy dobré, abyste společně s partnerem pomohli někomu, kdo vaši pomoc ocení. Uvidíte, jak krásný pocit z toho budete mít.

Kurz Základní Feng Shui

Fotka uživatele Akademie štěstí.

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

Seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

HAPPYWEEK pro listopad:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.