LISTOPAD JE TADY

Přichází listopad. U mnohých lidí se může dostavit vtíravý pocit paniky: už zase budou váááánoce!!!!!! Ano, mnoho lidí čeká stres, shánění dárků, vymýšlení, co komu dát, kde na to vzít…. Ta představa není jen velmi frustrující, ale také velmi vyčerpávající. No…., možná. Ale ne pro vás. Vy máte o listopadu úplně jinou představu. Je to měsíc plný pohody a užívání si výsledků celého roku. Dařilo se vám a proto si teď musíte dopřávat to nejlepší. Odpočinek, teplo domova, pevné zázemí, dobré jídlo, lahodné nápoje, vůně domácí bábovky…. Prostě se máte dobře. A to je přesně energie, kterou si máte v listopadu užívat plnými doušky. Ale nejen vy. Je důležité, aby se stejně dobře dařilo i vašemu okolí, vašim blízkým.

Pokud budete mít pocit, že se máte dobře, pak slabé energie listopadu zvládnete. Vládne jim Vepř.

V listopadu vládne Vepř. Je to energie hojnosti a jistoty, že nám nic nechybí, že se máme dobře. Máme mít pocit, že máme nadbytek, o který se můžeme rádi podělit s těmi, kterým se možná nedaří tak dobře jako nám. A to také máme udělat. Buďte štědří a na ničem nešetřete. Má to být období hojnosti, kdy se máme cítit zabezpečení a v klidu.

V listopadu začíná období, kdy vládnou nejslabší energie v roce. Nemáme žádnou oporu energií z okolí. Pokud se do něčeho pustíme, musíme do toho dát svoji vlastní energii – tedy bude nás to vyčerpávat. Proto byste v listopadu neměli dělat nic náročného. Buďte co nejvíc v klidu a pohodě. Pokud byste měli dostatečně neodpočívali, dojde u vás k velkému vyčerpání a celkovému oslabení. To se může projevit různými nemocemi. Může to ale také mít dlouhodobější následky, které se pak objeví hlavně na jaře formou silné jarní únavy. Můžete také snadněji podlehnout jarním epidemiím.

Oslabení může vést ke zbytečným onemocněním.

Listopad svými slabými energiemi také přináší nejkratší dny v roce a velmi málo světla. Pokud budete navíc sami oslabeni, mohou se kumulovat psychické problémy a některé typy lidí mohou prožívat i poměrně těžké deprese. Proto si v listopadu opravdu dávejte pozor na jakékoliv vyčerpání, protože by mohlo mít opravdu nepříjemné následky.

Pozvánka na seminář:

Zveme vás na nový seminář Základní Feng Shui. Začíná 17.2. Přihlásit se můžete mailem na dasa@byu.cz nebo telefonicky na 602 556 479.

Vše o kurzu ZDE: https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI – NASTAVTE SI SPRÁVNĚ VŠECHNY OBLASTI ŽIVOTA.

Více o tom, jak si udělat příjemný listopad se dočtete v novém vydání HAPPYWEEKu na listopad.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.