V ŘÍJNU TO BUDE: PRAVIDLA NEBO BOJ

V září jste měli využít energii Kohouta, abyste si nastavili taková pravidla, která vám umožní snadné fungování. Pes má nyní dohlížet na jejich dodržování.

Pokud v říjnu porušíte pravidla, může to vyvolat nepříjemný konflikt.

Více jak kdy jindy bude právě v říjnu platit pravidlo: pravidla nebo boj. Energie Psa tak budou hlavně dohlížet na to, aby pravidla, která jste si nastavili (nebo vám je nastavil někdo jiný), byla co nejpřesněji dodržována. Pokud dojde k jejich porušení, bude Pes velmi přísný v nápravě. Jak víte, nedodržení pravidel vede k boji. Každý konflikt, který je vyvolán nedodržením pravidel, je velmi vyčerpávající. Může být tak vyčerpávající, že může opravdu dojít ke značnému vyčerpání, které právě v období nastávajícího chladu může mít devastující vliv na vaše zdraví – a to jak psychické, tak i fyzické.

Image result for contract

Pokud jste si nastavili pravidla, dodržujte je, ale také vyžadujte jejich dodržování.

V říjnu byste se tak měli opravdu vyvarovat jakéhokoliv porušování pravidel. Nesnažte se obcházet dohody, smlouvy či zákony. Může se vám to velmi vymstít. Pokud bude porušení pravidla odhaleno (a v říjnu se o to Pes bude opravdu snažit), mohou vás čekat velmi nemilé následky. Porušení řádku tak může vést k velmi nepříjemným ztrátám, které již v tomto roce nebudete moci nahradit (nebude na to dostatek energie). Popřípadě vás nahrazení této ztráty může přijít velmi draho a to hlavně ztrátou vaší vlastní energie.

Nejde však jen o to, abyste vy sami pravidla dodržovali. Využijte energii Psa a vymáhejte co nejvíce dodržování pravidel i po svém okolí. Nepřehlížejte porušování dohod, smluv apod. Pečlivá kontrola má vést k co nejrychlejší nápravě.

Pokud tedy např. budete nastavovat svá pravidla pro fungování do budoucna, ujistěte se, že v dané dohodě, smlouvě apod. jsou jasně vymezené zodpovědnosti, ale také sankce za jejich nedodržení. Každé pravidlo má být jasné a časově vymezené. Proto si do všech smluv a dohod dejte jasný časový termín.

Image result for immunity

Dodržování pravidel životosprávy posiluje také vaši imunitu.

Pravidla také souvisí se životosprávou. Dbejte tedy na to, abyste tu svoji životosprávu měli správně nastavenou a její principy každý den dodržovali. Čím více se budete svými vlastními pravidly sami řídit, tím více budete posilovat svoji energii odolnosti a pevnosti zdraví. Víte, že Kov je imunita. Proto jakékoliv dodržování pravidel vede automaticky k upevnění vašeho zdraví a to jak psychického, tak i fyzického. Čím silnější imunitu si nyní vytvoříte, tím lépe zvládnete poměrně náročné zimní a posléze i jarní období. Musíte si uvědomit, že v zimě nám příroda moc energie nedodá. Veškeré aktivity tak často musíme „dotovat“ ze své vlastní energie. Proto jsme po zimně tak unavení (jistě dobře znáte jarní únavu). Na jaře pak nastartují velmi silné až agresivní energie, které náš zesláblý organismus také ohrožují. Proto jsou tak časté právě jarní epidemie. A na to vše se právě máte začít připravovat již nyní a využit posilující energie Kovu.

VYUŽIJTE TAKÉ SPECIÁLNÍ NABÍDKU NA STUDENTSKÝ ASTROTYP

Vybíráte letos tu pravou střední či vysokou školu pro své děti? Analýza typologie a přirozeného talentu vám pomůže.

Výběr školy musí odpovídat přirozenému talentu dítěte.

VŠE O ŘÍJNU V NOVÉM HAPPYWEEKu

Uložit

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.