V ŘÍJNU BYSTE SE MĚLI POJISTIT PROTI PŘÍPADNÝM ZTRÁTÁM NA MAJETKU

Každý z nás má nějaký ten majetek. Někdo vlastní domy na Václavském náměstí v Praze, někdo mezinárodní řetězec prodejen, někdo malou chajdu u potoka a někdo má jen jednu košili a dvoje ponožky. Velikost majetku však v říjnu není tím zásadním. Ať již vlastníte to či ono, ať již za své bohatství v životě považujete cokoliv (svoji lásku, své děti, svoji sbírku známek atd.) je pravidlo, že se o to máte starat. Ale to nestačí. Vaší povinností je své bohatství také chránit. A k tomu přímo „velí“ energie října.

Image result for money safe

V říjnu byste měli vše, čeho jste dosáhli a co je pro vás důležité, řádně zabezpečit.

V říjnu byste tak měli přijmout veškerá dostupná opatření, která povedou k tomu, že nemůže ve vašem životě dojít k žádným ztrátám. Zabezpečení proti ztrátě eliminuje pocit strachu a nejistoty. Strach může s nastupující energií Jinu sílit. Strach patří k energii fáze Vody – zima, noc, stáří. Strach je velmi negativní energie, která pramení hlavně z neznalosti – jak my říkáme „nevědění“. Strach máme jen z toho, co nevíme, co neznáme. Pokud víme, pokud známe, umíme s tím pracovat a tím také energii strachu můžeme snížit nebo úplně eliminovat. Víte, že se říká: vyřčený problém, poloviční problém. Už jen to, že s danou záležitostí, která vyvolává strach, pracujeme, snižuje energii strachu.

Další důležitou energií je pocit, že jsme udělali vše, co bylo v našich silách. Tj. „nevykašlali“ jsme se na to. Pokud žijeme s pocitem, že jsme opravdu udělali vše, naše energie se tím velmi posílí. A protože energie ochrany a pravidel patří k energii Kovu, posilujeme tím i naši vlastní energii. Kov = síla a pevnost.

Image result for immune system

Imunitní systém nás má chránit proti napadení zvenčí. A právě na podzim je třeba zdraví posilovat.

S bohatstvím také souvisí zdraví. Zde již nehovoříme o materiálním bohatství, ale přirozené energii expanze, rozrůstání a prosperity. Chceme-li, aby prosperovalo i naše zdraví, je nutné ho chránit. A protože právě naše zdraví může být v průběhu následujících energií velmi oslabeno, je důležité, abyste ho co nejlépe chránili. Měli byste tak učinit všechna důležitá opatření pro to, aby k napadení vašeho zdraví zvenčí nedošlo. Zaměřte se tedy na posilování imunity (imunita = energie Kovu). Braňte se napadení virů a dalších vlivů, které mohou oslabit vaši imunitu. Ideálně fungující imunita zabezpečí, že se žádné napadení zvenčí nedostane do vašeho těla. Tělo tak nemusí s napadením bojovat a nedochází k jeho vyčerpání. A právě vyčerpání v období podzimu a zimy může mít velmi nepříjemné následky.

VYUŽIJTE NAŠI AKTUÁLNÍ NABÍDKU PRO VYPRACOVÁNÍ PROFILU A ANALÝZU TALENTU SVÝCH DĚTÍ

Pokud letos vybíráte pro své děti střední či vysokou školu, měli byste znát jejich přirozený talent. Více zde:

Výběr školy musí odpovídat přirozenému talentu dítěte.

VÍCE V NOVÉM ŘÍJNOVÉM HAPPYWEEKu ZDE:

 

Uložit

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.