ŘÍJNOVÉ VOLBY – KOHO SI TO VLASTNĚ ZVOLÍTE?

Budeme-li k sobě upřímní, tak si uvědomíme, že volby nic nezmění. Pokud má nastat nějaká změna, musí vyjít zevnitř. Aby mohla tato změna uvnitř uzrát, musí k tomu mít také správné prostředí. U nás (ale ani ve světě) se zatím žádné výrazné změny v prostředí nedějí. Chcete-li opravdovou změnu, musíte začít nejprve toto prostředí měnit.

Jak víte, prostředí nás utváří. Z hlediska Feng Shui je právě toto ta největší síla prostoru (prostředí), která ovlivňuje veškerou kvalitu života. Hnací silou změny prostředí ale musíte být vy. Nejprve musíte tu potřebu změny jasně cítit (prvotní Jang, tzv. prvopočátek počátku) a tento Jang využít jako funkci ke změně. Vy, co jste studovali u nás, víte, že Jang má vkládat člověk. Proto se změnou musíte začít hlavně vy sami a to u sebe. Jakmile změníte sebe, začnete měnit i své okolí, své prostředí. To začne měnit všechny v tomto prostředí a i oni se začnou stávat součástí této změny. Změníte sebe a tím začnete měnit rodinu. Změna rodiny vede ke změně okolí, komunity, ve které rodina žije. Začnou se měnit čtvrti, vesnice. Ty pak změní celá města a kraje. Změny v krajích povedou ke změně v celé zemi. Tato země pak vyvolá i změny v celém regionu a pak se změna bude šířit dál do celého světa.

Letošní volby nic nezmění, protože ti, kteří se ucházejí o vaše hlasy se nemění. Proto byste neměli jít k volbám s velkým očekáváním, protože pak dojde k dalšímu zklamání, stejně jako v posledních dekádách již tolikrát. Takže berte tyto volby jako další „hru“ pro občany, aby se mohli cítit, že i oni jsou součástí systému a mohou přispět.

Ale koho chcete volit a proč? Připravili jsme pro vás stručný přehled základních rysů jednotlivých lídrů stran. Odhalte jejich prvé já a nenechte se nalákat na plané sliby.

Andrej Babiš

Image result for andrej babiš foto

Andrej Babiš je velmi silná osobnost, která je vedena silným egem a silnou sebedůvěrou. Dokáže si jít za svým bez ohledu na překážky či názory jiných. Jeho motivací je však hlavně jeho vlastní úspěch. Koná-li i pro druhé (což není pro něj typické), pak pouze v případě, že i on sám z toho bude mít prospěch. Rád se ukazuje a je středem pozornosti. Je pracovitý a hledá uznání. Pro zemi je tak prospěšný hlavně v těch případech, kdy potřeby země budou v souladu i s jeho potřebami.

Bohuslav Sobotka

Image result for bohuslav sobotka

Bohuslav Sobotka je spíše jakýsi „dobrák“, který by rád bojoval pro hojnost a prosperitu ostatních. Může mu jít více o prospěch národa, než jeho vlastní či jeho strany. Bohužel nemá příliš silné vůdcovské schopnosti, což ho v politice velmi oslabuje. V jeho případě hrozí, že bude zneužíván těmi silnějšími pro jejich prospěch. Z hlediska vedení země by mu mělo jít hlavně o to, aby se lidé v naší zemi měli dobře. Otázkou je, zda má dostatek síly a vědomostí na to, aby to dokázal prosadit a uřídit.

Vojtěch Filip

Image result for Vojtěch filip

Hlavní motivací Vojtěcha Filipa může být prosazení sebe sama a vlastní úspěch. Otázkou je, do jaké míry dokáže vyslyšet skutečné potřeby ostatních a celé země. Má dostatek síly jako lídr a jeho silnou stránkou může být pevná vůle až jistá „zabejčenost“. Pokud se rozhodne, bude mít neochvějný tah na branku. Může mít jistý cit pro spravedlnost, řád a pořádek. Otázkou je, do jaké míry by tento řád sloužil všem stejně a nakolik by byl ku prospěchu jen jemu a jeho straně. Pokud by získal moc, byl by velmi silný a otázkou je, jak urputně by se jí potom chtěl držet a nepustit.

Miroslav Kalousek

Image result for Miroslav kalousek

Miroslav Kalousek je velmi chytrý člověk. Dokáže si velmi rychle poradit téměř v jakékoliv situaci. Jeho energie jsou však velmi individualistické a proto jim bude vše ostatní podřizovat. Nelze u něj s jistotou očekávat, že by stavěl potřeby národa před své vlastní potřeby. Navíc se u něj může projevit silně sklon k chování „kam vítr, tam plášť“. Jeho vychytralost může být dosti nepříjemná pro ostatní. Je sice velmi chytrý, ale nemá rád problémy a jejich řešení bude házet na ostatní a pak je vinit z neúspěchu. Na pozici spolehlivého lídra celé společnosti to moc nevypadá.

Petr Fiala

Related image

Pokud by Petr Fiala měl v rukách opravdu skutečnou moc, mohl by pro národ dělat poměrně velké věci. Má v sobě potenciál lídra a vizionáře. Dokáže nejen hledět do budoucna a vidět dál, než ostatní, ale umí i velmi dobře věci promýšlet. Nechybí mu ani pracovitost. Jeho schopnost vládnout bude ale velmi závislá na týmu lidí, kterými se obklopí. Museli by to být velmi schopní lidé, kteří by uměli velké vize a plány, které Petr Fiala může nastínit, realizovat. Kombinace Hada, Draka a Kohouta však vytváří velmi dobrý potenciál pro schopného vůdce.

Pavel Bělobrádek

Image result for pavel bělobrádek

Pavel Bělobrádek může působit hodně jako snílek a romanticky rozevlátý nadšenec. Svým způsobem to může být velmi hodný člověk. Někdy se však u něj může projevit jistá naivita a dětinskost. I on má schopnost hledět spíše do budoucnosti. Ale chybí mu smysl pro detail a přesnost. Z toho důvodu může dělat hodně chyb, které pak za něj musí řešit ostatní. I on potřebuje mít kolem sebe schopný realizační tým. Pak by byl velmi dobrým vůdcem s pevnou vůlí a rozhodným tahem na bránu.

Petr Gazdík

Image result for petr gazdík

Petr Gazdík může být tak trošku nečitelný. Dokonce se v některých chvílích může chovat jako rozpolcená osobnost. Má v sobě razanci Tygra, ale také velkou nejistotu Kozy. Proto některá jeho rozhodnutí mohou být překotná a nepromyšlená. Často k nim může vést právě touha po jistotě a bezpeční. Snad i proto se tato strana pokoušela navázat spojení se silným a zkušeným partnerem. Vzhledem k tomu, že v politice se jedná o moc, může Petr Gazdík své priority razit velmi razantně a nepromyšleně, čímž se může dostávat do konfliktů, které povedou k jeho nejistotě a pak může platit heslo: kope kolem sebe kdo se topí.

Ivan Bartoš

Image result for ivan bartoš

Ivan Bartoš má v sobě energie, které se doporučují pro sestavení úspěšného týmu: Draka a Opici. Drak mu dává schopnosti vizionáře a Opice pak schopnosti vymýšlet, jak tyto vize i naplnit. Jako ideový lídr, který má nejen vize, ale také znalosti, jak je naplnit, by mohl být téměř ideálním kandidátem. Jeho slabinou je pak sama realizace. Pokud by se mu ale podařilo mít kolem sebe tým schopných lidí, kteří budou jeho vize a plány dobře realizovat, mohl by tuto zemi posunout velmi rychle kupředu. Navíc jeho Jezevec má touhu po klidné domovině, takže vztah k vlasti zde je.

Matěj Stropnický

Related image

 

Matěj Stropnický má silné stránky pomocníka. Pokud by svoji roli vnímal jako pomoc národu, pomoc naší zemi, pak by byl opravdu velmi užitečný. Nesměl by ale chtít prosazovat své zájmy, nebo zájmy své strany. V první řadě by mu muselo jít hlavně o zájmy země. V takovém případě by dokázal být pro zemi až obětavý. Otázkou je, do jaké míry by ale dokázal dobře odhadnou CO se má dělat. Jeho silné stránky jsou spíše v oblasti realizace, než strategie či vizí. Nechybí mu ani určitá dávka citu pro spravedlnost a řád. Celkově má však slabé energie bez potřebné průraznosti.

Detailní rozbor osobnosti těchto (ale i dalších) lídrů stran si můžete udělat s pomocí naší knihy:

Knihu můžete zakoupit ve všech větších knihkupectvích nebo např. zde: http://neoluxor.cz/beletrie/cinske-horoskopy–256615/

Astrotypy těchto politickýc lídrů najdete v říjnovém HAPPYWEEKu

 

Uložit

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.