VZTAHY – ŘÍJEN JE NEJHORŠÍ MĚSÍC PRO HÁDKY A ROZCHODY

Říjen velmi silně prohlubuje pasivní energie podzimu. Vše se pomalu uzavírá a hledá bezpečí pro přežití nejnáročnějšího období pro život – zimy.

Image result for autumn

I vztahy na podzim začínají hledat jistotu a bezpečí. Je to přirozený proces.

Podzim je často spojován s pochmurnou a smutnou náladou. Ne nadarmo se v tomto období lidé často cítí beznadějně. Tím, že přestávají dostávat podporu vnějších aktivních energií (vládu na podzim přebírají pasivní jinové energie), oslabení lidé často mívají pocit, že svůj život již dále nezvládnou. Proto je to také období častějších sebevražd a pocitů selhání. Lidé patří mezi tvory, pro které je důležitý vztah. Svého partnera si správně máme vybírat pro svoji životní cestu právě pro to, abychom na ni nebyli sami. A protože podzimní energie nám berou sílu, je opora právě v partnerovi velmi důležitá.

Related image

Spolehlivý partner je pro nás v tomto období velmi důležitý.

Podíváme-li se na základní zásady fungování partnerského vztahu, pak zjistíme, že jednou z důležitých podmínek fungování vztahu jsou pravidla. Ve vztahu by měly být jasně rozděleny funkce a zodpovědnost partnerů. Toto rozdělení podporuje energii Kovu a ta zabezpečuje funkci, tedy fungování vztahu. A protože v říjnu jsou energie Kovu velmi silné, je fungování vztahu o to důležitější. To, nad čím jsme v létě možná dokázali přimhouřit oko, bude v říjnu neodpustitelné. Nedodržování pravidel tak v říjnu může vést k častějším a také hlubším konfliktům, než v jiných měsících. Měli bychom si tedy na toto dávat co největší pozor.

Jak víte, Pes hlavně hlídá to, aby bylo vše, jak má být. Tj. zaměřuje se na dodržování pravidel. Navíc je Pes velmi zodpovědný a tuto zodpovědnost vyžaduje i od ostatních. A protože vztah je hodně spojen právě z odpovědností, měli byste jí věnovat opravdu velkou pozornost. Jakákoliv nezodpovědnost v rámci vztahu ho může velmi silně narušit.

Image result for fighting couple

Citlivost ve vztahu s energiemi podzimu bude narůstat. I maličkost může být problém.

V říjnu se tedy ve vztahu zaměřte na plnění svých úkolů v rámci nastavených pravidel se svým partnerem. Čím lépe budou oba partneři své funkce plnit, tím lepší pocit ze vztahu budou mít. Naopak, jakékoliv neplnění bude „zavánět“ konfliktem. A podobně, jako v září se mohli potkat dva Kohouti na jednom smetišti, mohou se v říjnu potkat dva „nabroušení“ psi. Ti pak budou hájit (někdy až do krve) svoji „pravdu“. Jak se říká: když to nejde po dobrém, půjde to po zlém. A přesně tak se mohou řešit konflikty ve vztahu v říjnu. Tyto konflikty však povedou k oslabení vztahu jako takového a také k oslabení obou partnerů. A protože k oslabení dojde v období velmi slabých energií, může to vést až k úplnému rozpadu vztahu. Proto si na dodržován pravidel dávejte opravdu velký pozor.

Vláda Psa je velmi nepříznivá pro rozchody. Pokud se váš vztah opravdu nedaří udržet a nevidíte jinou možnost, než rozchod, pak buďte velmi citliví. Pes je energie, která trpí, když ji někdo odmítá. Jak víte, opuštěný pes je velmi smutné až zoufalé stvoření. A to samé platí o energiích Psa u lidí. Proto rozchody v říjnu mohou být velmi bolestivé a mohou mít velký vliv na budoucnost obou partnerů. Může se stát, že zklamání ze vztahu bude tak velké, že jim v budoucnosti bude dělat velký problém navázat nový vztah. Budou totiž pod vlivem silné nedůvěry. Je-li ale rozchod tím nejlepším řešením, pak jednejte vlídně, buďte přátelští a pokuste se svému partnerovi neublížit. Neviňte z rozchodu jen jeho. Přijměte i svoji zodpovědnost a dejte mu to co nejvíce najevo. Nejhorší pocit v říjnu je pocit tzv. „odkopnutého psa“. Tomu se rozhodně vyhněte.

Image result for lonely dog

Opuštěnost na podzim a v zimě je velmi bolestivá. Může vést k silným psychickým problémům. Myslete na to.

VYUŽIJTE NAŠI NABÍDKU STUDENTSKÉHO ASTROTYPU

Vybíráte letos pro své děti střední či vysokou školu? Pomůže vám, když budete znát jejich přirozený talent, který by jim právě vybraná škola měla pomoct rozvíjet. Jaký talent vaše dítě má se dozvíte právě ze Studentského Astrotypu, který pro vás nyní nabízíme za zvýhodněnou cenu.

Vše o Studentském Astrotypu se dozvíte ZDE:

Výběr školy musí odpovídat přirozenému talentu dítěte.

VÍCE ŘÍJNOVÝ HAPPYWEEK ZDE:

 

 

Uložit

Uložit

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.