SOUSTŘEĎTE SE NA TO, CO DĚLÁTE, NE JEN NA VÝSLEDEK

K tomuto tématu je zajímavé toto video:

http://www.mindvalleyacademy.com/blog/mind/be-happy-you-are-hardwired-for-it?utm_source=maropost-broadcast&utm_medium=email&utm_campaign=launch_tqpm_july_2017&utm_content=email-01-2017-07-22&utm_term=[list_mva]&name=jiri&email=jirka@byu.cz

To, že štěstí je hlavním a základním smyslem života již většina lidí ví. Ale stále neumí s konceptem štěstí pracovat. Spojují své štěstí s nějakým výsledkem. Domnívají se, že budou šťastní až…. Až vystuduji školu, až budu mít dva miliony, až si postavím dům se zahradou, až…… Žádný z těchto „až cílů“ nemusí být špatně. Ale vytváříte si tím odklad svého štěstí. Navíc energie „až“ nemá konce. Jakmile si splníte první „až“, začnete přemýšlet o dalším „až“. Takto budete ve svém životě pokračovat tak dlouho, až si v pokročilém věku uvědomíte, že se vám sice podařilo dosáhnout všech vašich „až“, ale stále nejste šťastní.

I cesta k cíli musí přinášet naplnění a štěstí. Musí mít energii „flow“

Důležité je si uvědomit, že štěstí není energie omezená časem. Je to energie trvání. Štěstí má smysl, pokud se cítíte šťastní neustále. Také musíte vědět, že šťastní se můžete cítit jen teď, právě teď. Ne až zítra, ne až za rok. Pokud jste šťastní, pak své štěstí prožíváte teď.

Štěstí se dostavuje v momentě, kdy jste naprosto sami sebou (musíte tedy vědět, kdo jste, znát své já, abyste věděli, co to pro vás znamená být sami sebou – analýzu své typologie a charakteru osobnosti si můžete u nás objednat na dasa@byu.cz nebo tel. 602 556 479). V momentě, kdy jste sami sebou, děláte to, na co máte přirozený talent. Tato činnost pak krásně plyne (tzv. flow) a naplňuje vás již v okamžiku, kdy tuto činnost vykonáváte (ne „až“ ji doděláte). Pokud tedy jste sami sebou a využíváte svůj přirozený talent, pak se plně můžete ponořit do své činnosti a užívat si její energie. Ty vám budou přinášet pocit naplnění, štěstí. Vše vám půjde hezky od ruky, jakoby samo. Tato činnost vás vůbec nevyčerpává, naopak, máte pocit, že vás nabíjí novou a novou energií. Posiluje vaši energii Ohně, tj. prožíváte vášeň, plné zaujetí a pocit štěstí.

Své štěstí máte prožívat i při činnosti samotné a nečekat až na její výsledek.

Neodkládejte tedy své štěstí na „až“. Prožívejte ho hned. Soustřeďte se plně na to, co děláte a nečekejte až na výsledek. I cesta k cíli musí být radostná a šťastná stejně jako cíl samotný. Vyzkoušejte si to hned až budete vykonávat nějakou činnost. Ponořte se do ní, jako by byla pro vás jakousi meditací. Plně se soustřeďte na každý krok, na každý úkon a ten prožijte naplno. Užívejte si každého detailu. Nechte energii této činnosti vstoupit do vás a uvidíte, že vás svojí energií nabíjí. Samozřejmě se musí jednat o činnost, která je v souladu s vaším přirozeným talentem.

PŘEČTĚTE SI NAŠI NOVOU KNIHU – VÍCE O KNIZE ZDE:

NOVÁ KNIHA

Knihu můžete zakoupit ve všech větších knihkupectvích nebo např. zde: http://neoluxor.cz/beletrie/cinske-horoskopy–256615/

JAK SI SPRÁVNĚ NASTAVIT VŠECHNY OBLASTI ŽIVOTA V ŘÍJNU – TO SE DOZVÍTE V NOVÉM ŘÍJNOVÉM HAPPYWEEKu ZDE:

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.