KDYŽ SE NAČANČÁM…..

Asi znáte českou pohádku……, ve které zpívá Heidi Janků písničku „Když se načančám.“ přesně tato písnička by se v září hodila pro váš domov. Je čas ho vyzdobit, zkrášlit, načančat.

V tomto měsíci hraje velmi důležitou roli detail. Představte si krásný šperk, kdy každý kamínek je pečlivě vybrán a speciálně usazen, aby vytvořil krásný celek – šperk. A přesně tak byste měli zkrášlit svůj interiér v září. Vše musíte dát do souladu. Vše musí se vším ladit. Detaily musíte vybírat tak, aby vytvořili krásný celek. Nejde mít radost jen z jednoho kousku. Musíte mít radost z celého prostoru. Ten na vás musí působit krásně jako celek a každý detail ve vás musí budit úžas. Jsme v období Kovu (září je kovový měsíc). Ten chce řád, pořádek, čistotu. Interiér tedy nesmí jevit žádné známky chaosu, nepořádku či špíny. Vše musí do sebe zapadat jako při exkluzivní módní přehlídce. Dekorace, které pro výzdobu svého interiéru použijete, nemusí být vůbec drahé. Nejde o to, že se musíte topit ve zlatě a diamantech. I krásné sklo, mozaika ze střípků keramiky nebo krásně svázaná luční kytka umí vytvořit krásu a úžas.

Interiér by měl v září působit téměř dokonalým dojmem. Záleží na každém detailu.

Důležité je si uvědomit, že podzimní energie již dosahují svého maxima. Proto bychom v rámci zákona Region – Sezona měli mít v interiéru energii podzimu. K tomu můžete využít podzimní květiny, trávy či barevné listí. Využijte i různé podzimní plody. Vše krásné, co vidíte v podzimní přírodě, můžete využít pro zkrášlení svého interiéru.

Related image

Přiveďte krásu podzimu i do svého interiéru.

S podzimem také přichází tzv. prochládání. Tj. začíná přicházet chlad, který se s nadcházející zimou bude stále zvětšovat. Je tedy dobré, pokud začnete svůj interiér pomalu zateplovat. Začněte využívat teplé barvy a materiály. Můžete již využívat energii Ohně – svíčky, vonné tyčinky, olejové lampy apod. Hodně také záleží na počasí a slunečním svitu. Pokud budou hezké sluneční dny, nechte slunce co nejvíce prosvítit a prohřát váš interiér. Pokud však bude vládnout vlhké a chladné počasí, je čas pomalu začít interiér uzavírat a prostor zmenšovat, aby si udržel pocit tepla a útulnosti.

PŘIHLASTE SE NA NAŠE KURZY

KURZ LIFE COACH

https://akademiestesti.wordpress.com/life-coach-kurz/

KURZ FENG SHUI PRO PROFESIONÁLNÍ PORADCE FENG SHUI

https://akademiestesti.wordpress.com/kurz-feng-shui-pro-pro-poradce-feng-shui/

KURZ FENG SHUI PRO VÁŠ ŽIVOT

https://akademiestesti.wordpress.com/feng-shui-pro-vas-zivot/

ZVEME VÁS NA POSLEDNÍ ZÁŘIJOVOU PŘEDNÁŠKU Z CYKLU FENG SHUI

FENG SHUI – PROSTOR PRO ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHU 25.9. v 19:00

https://www.mlp.cz/cz/akce/e20411-feng-shui-prostor-pro-zivotni-rovnovahu/

Vše o září v zářijovém vydání HAPPYWEEKu – ke stažení zdarma zde:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.