BUDOUCNOST TVOŘÍTE DNES

Včerejšek stvořil dnešek a ten vytvoří zítřek. Vše, co se stane zítra tak závisí na tom, co uděláte dnes.

Image result for past present future

To, co jste dělali včera, ovlivnilo to, co děláte dnes a to ovlivní, co budete dělat zítra.

Kohout je spojen s energií budoucnosti. Z pohledu Feng Shui patří do tzv. Gua 7 – budoucnost. Gua 7 je velmi významné, protože je tvůrcem všeho, co vás čeká v budoucnu. To, jakou energii vložíte právě do tohoto Gua má velký vliv na to, co vás čeká a nemine. Někdy se také říká, že Gua 7 má velmi silnou schopnost manipulace. Když se nad tím zamyslíte, tak budoucnost spočívá v tom, že nám přináší do života něco nového. Jinými slovy: vše nové vytváří budoucnost. A když se nad tím zamyslíte ještě hlouběji (a nemusíte být žádný Einstein), pak si uvědomíte, že vše nové vytváříte právě teď. Výsledky vaší dnešní činnosti jsou vaší budoucností. A zde je velká úloha Kohouta. Vybrat z toho, co děláte dnes, jen to, co je pro vaši budoucnost důležité. Energie Gua 7 se také nazývají Jezero. Je to klidná hladina jezera v příjemném odpoledni nebo v brzký večer. Je to chvíle, kdy si po práci v klidu sednete, uděláte si pohodlí a užíváte si příjemné chvíle zaslouženého odpočinku. Kocháte se výsledky své dnešní práce a máte z nich radost. A o tom má být vaše budoucnost – o radosti. Vše, co tedy s pomocí Kohouta vyberete pro svůj život, má do vašeho života přinést radost, kterou si v budoucnosti budete užívat. Zde je opět úloha třídění. Kohout umí velmi dobře oddělit to dobré od špatného. Právě za jeho vlády dokážete jasně určit, co si z výsledků své práce ponecháte jako zdroj své budoucnosti a co naopak ze svého života vyřadíte, protože by vám to mohlo budoucnost pokazit.

Image result for puppies

Vše, co si do života pořídíte je automaticky starost. Důležité je, aby to byla i vaše radost.

Uvědomte si, že vše ve vašem života je starost. Vše co máte, o to se musíte starat. Aby to ale mělo smysl, má cenu se starat jen o to, co vám zároveň přináší radost. A právě Kohout umí určit, co vám v životě přinese více radostí, než starostí. Nechte Kohouta vybírat pečlivě. Dejte mu čas. Nechte ho, ať zhodnotí každý detail. Vyberte si jen to, co s vaší budoucností ladí. Vše, co jde proti ní byste měli ze svého života právě v září eliminovat.

Navíc letos vládne Ohnivý Kohout a Oheň je také o radosti, štěstí a naplnění. Proto je důležité, aby vše, co si v životě ponecháte, bylo zdrojem vašeho naplnění a štěstí v budoucnosti.

PŘIHLASTE SE NA NAŠE KURZY

KURZ LIFE COACH

https://akademiestesti.wordpress.com/life-coach-kurz/

KURZ FENG SHUI PRO PROFESIONÁLNÍ PORADCE FENG SHUI

https://akademiestesti.wordpress.com/kurz-feng-shui-pro-pro-poradce-feng-shui/

KURZ FENG SHUI PRO VÁŠ ŽIVOT

https://akademiestesti.wordpress.com/feng-shui-pro-vas-zivot/

ZVEME VÁS NA POSLEDNÍ PŘEDNÁŠKU Z CYKLU FENG SHUI

FENG SHUI – PROSTOR PRO ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHU 25.9. v 19:00

https://www.mlp.cz/cz/akce/e20411-feng-shui-prostor-pro-zivotni-rovnovahu/

Více v zářijovém HAPPYWEEKu

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.