JAK VYUŽÍT VLÁDY ENERGIE KOHOUTA V ZÁŘÍ

Je čas vše sladit do perfektního celku.

Pokud chcete vidět pravé energie Kohouta v naprosté dokonalosti, pak se podívejte na tento film. Je ukázkou toho, jak úžasně můžete energie Kohouta využít. Jak precizně připravovat, plánovat a realizovat tak, abyste dosáhli dokonalého výsledku. Film můžete vidět zde: https://youtu.be/P0Ema3QGvFs?list=PLvIrCGXIKhdPNNeU3nmV_3RMoj4haW2or

Více info zde:

http://www.firstmondayinmay.com/

Hlášky typu: Dělej, chci to mít už hotové. Dělej to pořádně. Musíme to dodělat. Ať to k něčemu vypadá. To se mi nelíbí, udělej to znovu…. Atd. atd. Tyto a mnohé další hlášky, které budou zdůrazňovat čas, kvalitu a pořádek, budete možná v září slýchat častěji, než v jiné měsíce. Budete je slýchat od svého okolí, ale bude vám je našeptávat i váš vnitřní hlas. 

Kohout je výborný pracant, který vám pomůže dotáhnout vše do úspěšného konce.

Kohout přichází umocnit svoji vládu. Je to vládce celého roku 2017 a nyní navíc převezme i vládu měsíce. V září tedy budou jeho energie dvojnásobné. Pokud jste byli na našich přednáškách a seminářích k přípravě na rok 2017, pak již víte, na co se v září máte připravit. Kohout je energie dokončování. Přichází ve fázi, kdy mají být již všechny výsledky „na stole“. Úroda je sklizena, žně dokončeny. Nyní je nejlepší čas oddělit „zrno od plev“. Ne vše, co se vám letos podařilo uskutečnit, je vhodné pro vaši budoucnost. Energie Kohouta vám pomůže správně vytřídit to užitečné od všeho neužitečného. To, co nepotřebujete, co se vám pro vaše další kroky do budoucnosti nehodí, musíte ze svého života vyloučit. Pokud děláte aktivity, které již nejsou přínosné pro vaši budoucnost, ukončete je. Naopak, aktivity, které jsou zárukou úspěchu, vypilujte k dokonalosti. Pracujte na nich, aby byly co nejlepší. Je čas kvality, ne kvantity. Nerozhoduje množství, ale skutečná kvalita, která vydrží. Je to stejné, jako u ovoce. Nahnilé musí pryč, aby „nenakazilo“ to zdravé. Jakmile vyberete to nejlepší, uspořádejte vše tak, aby vám to co nejlépe sloužilo v budoucnosti.

Related image

I jeden špatný kousek může zničit celou vaši letošní snahu.

Nejde ale jen o vaše aktivity. Jde o vše ve vašem životě – jde o věci i lidi ve vašem životě. Měli byste proto udělat třídění i ve všech svých věcech. Projděte si, co všechno máte a zamyslete se nad tím, jestli to ještě budete potřebovat. Tady je účinné jedno pravidlo – co jsem nepotřeboval/a minulý rok a nebudu to potřebovat ani další rok, tak pryč s tím. Nepodléhejte zbytečné nostalgii či postoji: „A co když se mi to náhodou bude ještě někdy hodit?“ Nezapomínejte na jeden důležitý fakt: vše, co v životě máme, vyžaduje naši péči a starost. Čím méně věcí máme, tím i méně starostí. A protože Kohout nám má ulehčit budoucnost, má za úkol vás zbavit co nejvíce starostí. Život si máte zlehčovat, ne zatěžovat. Tíha je velmi vyčerpávající.

Image result for jewelry eggs

Energie Kohouta, to je detail dotažený do krásy a dokonalosti.

Kohout má také rád krásu a soulad. Je proto důležité, abyste se snažili o celkový soulad všeho, co děláte. Vše do sebe musí řádně zapadat a vytvářet krásný a harmonický celek. Stačí si uvědomit, že energie Kohouta je energií umění a módy, kde soulad je klíčový. V září byste tedy měli věnovat pozornost i tomu, co jak vypadá, jak to spolu ladí apod. Týká se to všeho: od vašeho oblékání, interiéru až po soulad různých aktivit.

Motivací v září je pochvala a uznání (podobně, jako to bylo v srpnu u Opice). U Kohouta je důležité, abyste uměli ocenit výsledek. Chvalte a Kohout se „přetrhne“, aby pro vás udělal to nejlepší.

PŘIHLASTE SE NA NAŠE KURZY – PODZIM 2017

 

ZVEME VÁS NA NAŠE NOVÉ PŘEDNÁŠKY V ZÁŘÍ OPĚT V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ V PRAZE

FENG SHUI – ABY SE VÁM DAŘILO VE VŠECH OBLASTECH ŽIVOTA – 11.9. v 19:00

https://www.mlp.cz/cz/akce/e20409-feng-shui-aby-se-vam-darilo-ve-vsech-oblastech/

FENG SHUI – POZNÁNÍ SEBE SAMA, ROZVÍJEJTE SVŮJ PŘIROZENÝ TALENT 18.9. v 19.00

https://www.mlp.cz/cz/akce/e20410-feng-shui-rozvijejte-svuj-prirozeny-talent/

FENG SHUI – PROSTOR PRO ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHU 25.9. v 19:00

https://www.mlp.cz/cz/akce/e20411-feng-shui-prostor-pro-zivotni-rovnovahu/

VŠE O ZÁŘÍ V JEDNOTLIVÝCH OBLASTECH ŽIVOTA V ZÁŘIJOVÉM VYDÁNÍ HAPPYWEEKu

 

 

 

 

Uložit

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.