HRAVÁ LÁSKA

Hravost, lehkost i chytrost. To jsou energie, které byste měli v srpnu ve vztahu co nejvíce využívat. Váš vztah tak můžete nejen zkvalitnit, ale také upevnit.

V červenci jste měli svůj vztah co nejvíce využít k romantickým zážitkům. Srpen bude ale jiný. Opice si ráda hraje. Proto byste se v srpnu měli zaměřit hlavně na zábavu, hru a uvolněnou atmosféru. Vašemu vztahu rozhodně prospěje, když se s partnerem budete společně dobře bavit.

Image result for PLAYFUL couple

Legrace, zábava – to je hlavní motor srpnové lásky.

V tomto měsíci si naplánujte s partnerem co nejvíce zábavy. Bavte se s přáteli, jeďte na zajímavá místa, kde si můžete užívat různé aktivity a zapojit do různých her. Rozhodně nezůstávejte sami a doma. Ideální bude společnost, která vás má oba ráda. Váš vztah posílí, pokud si ostatní všimnou, že se máte rádi, že se vám líbí být spolu a že se vám ve vztahu daří.Ukažte všem, jak jste s partnerem šťastní. Pochlubte se tím, co se vám ve vztahu daří. Pokud jste spokojeni se svým domovem, pozvěte své přátele k sobě. Zorganizujte příjemné setkání u sebe doma. Proveďte své přátele svým domovem a ukažte jim, jak jste si ho společně s partnerem pořídili.

Related image

Ukažte všem, že se vám v lásce daří.

V srpnu byste se měli co nejvíce účastnit různých společenský akcí. Choďte na ně společně s partnerem. Nikdy ne sami. To, co musíte dávat na odiv je váš láskyplný vztah. Středem pozornosti nesmíte být vy, ale váš vztah, vaše láska a to jak jste spolu šťastní.Pozor na závistivé lidi ve vašem okolí. Nenechte si kazit náladu jejich nepříjemnými a kousavými poznámkami. Naopak, berte je jako jasný důkaz toho, že se vám ve vztahu daří. Proto vám také tito lidé závidí.

Related image

Srpnovou lásku musí provázet i vášeň. Nebojte se jí ukázat.

Letos je celý rok ve znamení Ohně (vládne Ohnivý Kohout). Proto je důležité, aby váš vztah provázela skutečná láska, zamilovanost i vášeň. Nebojte se ji ukázat ostatním. Neschovávejte se a nestyďte se. Váš vztah musí zářit navenek co nejvíc to půjde.

Máte-li s partnerem co řešit, tak se tomu věnujte právě v srpnu. Ujasněte si svoji situaci. Jasně si definujte, co se vám daří a co naopak trošku pokulhává. Opice vám dokáže dobře poradit, jak dané situace řešit. Využijte její chytrost a rozum. Zapojte společně svůj intelekt. Vše si rozumně vyjasněte, vysvětlete a domluvte se na společných cílech. Definujte je jasně a jednoduše. Opice pak najde rychlé řešení. Na nic pak nečekejte. Hned jednejte. Opice nemá ráda průtahy. Pokud se jí bude jevit něco jako zdlouhavé, komplikované, bude mít spíše tendenci to neřešit. Pokud tedy dostanete nápad řešení, znamená to, že ho máte řešit hned. Sami uvidíte, jak snadno danou situaci vyřešíte. Než se nadějete, bude vše tak, jak jste si naplánovali.

PŘIHLASTE SE NA NAŠE KURZY – ZAČÍNÁME JIŽ BRZY

Vše o srpnových energiích v srpnovém HAPPYWEEKu:

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.