KDYŽ SE ŘEKNE, ŽE V SRPNU VLÁDNE OPICE – CO TO PRO VÁS ZNAMENÁ?

Začínáme opět více přemýšlet – jak a co nejlépe využít pro náš prospěch.

Pokud jste si chtěli užít příjemné prázdninové energie, pak jste na to měli využít energie července. Byly k tomu příhodné pocitové energie, které nám umožňovaly vše si krásně užít a užívat si hezké letní zážitky.Viz HAPPYWEEK 226 – červenec:

Srpen však přináší poměrně výraznou změnu. Z pocitů se pomalu přenášíme do přemýšlení a určitého kalkulování. Tento měsíc byste tedy měli využít hlavně k tomu, abyste si správně spočítali, co a jak udělat, abyste z toho měli co největší prospěch. Opice je chytrá a dokáže si se vším velmi rychle poradit. Máte-li něco rozhodnout, něco vyřešit, tak se tomu věnujte právě v srpnu. Počítejte, hledejte co nejlepší řešení a soustřeďte se na výsledek. Půjde vám to lehce a rychle. Správné řešení přijde téměř samo. Nebudete tomu muset věnovat tolik úsilí a energie.

Related image

Krásné a milé emoce nyní začíná střídat intelekt, přemýšlení a kalkul.

Nechte se vést chytrou Opicí. Nic nekomplikujte. Stačí jen pomyslet na to, co máte řešit a uvidíte, že Opice vám dá hned odpověď a nabídku řešení. Dále není o čem přemýšlet. Prostě to udělejte a udělejte to co nejdříve. Opice ráda dělá jen to, co se jí teď líbí. Nerada se zabývá něčím komplikovaným. Nesnáší problémy. Proto nečekejte na to, až to, co chcete řešit, přeroste v něco, co vás bude frustrovat. Měli byste tendenci od toho utíkat, odkládat to a tím si zadělat i na velký problém. Nebojte se řešení delegovat na někoho jiného. Opice má dobré nápady, ale realizaci raději přenechává druhým. Proto přemýšlejte i o tom, kdo vám může s danou situací pomoci.

Related image

Pokud máte ve svém okolí Zajíce, využijte je. Umí velmi dobře propojit na lidi, které potřebujete.

Srpen je ideální měsíc k tomu, abyste si připravili dobrou půdu pro to, aby v září vše běželo jako po drátku. Udělejte si seznam všeho, co je třeba rychle vyřešit a nechte Opici, ať vám poradí. Vše dělejte s lehkostí a formou zábavy. Opice nesnáší, když má pocit, že něco musí. Naopak si velmi ráda hraje. Nějaký čas tak věnujte i zábavě, hrám a užívejte si volného času. Pokud plánujete dovolenou, pak si ji užijte v klidu a věnujte se co nejvíce zábavě. Budete-li trávit srpen v práci, tak se snažte svoji práci prezentovat tak, aby jste získali uznání. Opice má ráda pochvaly a je ráda oblíbená. Takže se rozhodně nikam neschovávejte a nechte ostatní, ať obdivují vaše úspěchy.

Related image

Své nápady prezentujte a získejte uznání. Dodá vám silnou energii, kterou potřebujete.

Srpen využijte k plánování druhé poloviny roku. Létu říkáme „okurková sezona“, ta ale velmi rychle skončí s příchodem září. Najednou zjistíte, že máte spousty práce, úkolů a rozhodování. Čím lépe si vše promyslíte s pomocí Opice, tím snadněji vše v září a dalších měsících zvládnete.

PŘIHLASTE SE NA NAŠE KURZY – ZAČÍNÁME V ZÁŘÍ

 

Více HAPPYWEEK 227

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.