PROČ SE VÁM V ŽIVOTĚ NEDAŘÍ?

Máte špatné výsledky? Prožíváte něco, co vlastně vůbec nechcete? Máte pocit, že je všechno úplně špatně? Pak se zhluboka nadechněte a vězte, že se to dá jednoduše změnit. Záleží to jen na vás.

První, co musíte udělat je uvědomit si, že to, co prožíváte, co se vám nelíbí, je výsledek. Je to výsledek něčeho. Nic nevzniká samovolně. Vše ve vašem životě je výsledek VAŠÍ aktivity. Zapomeňte na to, že za to, co se vám nelíbí, může někdo jiný. Nemůže za to ani současná ekonomická situace, žádný politik ani váš soused. Za to, co se vám děje v životě můžete jen a jen vy sami. Dokud si toto neuvědomíte, nepřijmete tento fakt, váš život se nezmění. Vše, co v životě máte, prožíváte, je výsledkem vaší aktivity. A každá vaše aktivita je zase výsledkem vašeho rozhodnutí.

Dobrá zpráva je, že vaše rozhodnutí je pouze na vás. Nikdo se nemůže rozhodovat za vás. I když máte pocit, že za vás rozhodují ostatní, pak i to je vaše rozhodnutí. Vy jste se rozhodli nechat ostatní za vás rozhodovat. Pokud tomu tak je, pak musíte učinit základní rozhodnutí: budu rozhodovat sám za sebe. A toto rozhodnutí musíte udělat vědomě. A protože víme, že každá energie potřebuje formu a čím silnější formu vytvoříte, tím ta energie může být silnější, tak i tomuto svému rozhodnutí dejte pevnou formu. Jak? Vezměte si svůj diář, deník, nebo třeba jen kus čistého papíru. Pak si vezměte co nejtlustější červenou tužku, pero či fixu a výrazně velkými písmeny (tzv. kapitálkami) napište:

Několikrát toto heslo podtrhněte, udělejte kolem tlustý rámeček. První – a velmi důležitý – krok máte za sebou. Pokud jste si toto významné heslo zapsali do svého diáře či deníčku, vracejte se k němu několikrát denně. Pokud jste si ho napsali na papír, pak si tento papír dejte tam, kde na něj dobře uvidíte. Nechte toto heslo na sebe působit. Chcete-li energii tohoto hesla ještě více posílit, pak si z něho udělejte mantru, tj. několikrát (nejméně 3x) za sebou ho opakujte. Nejméně pak ráno hned po probuzení a večer těsně před spaním. Čím víckrát tuto mantru budete opakovat i přes den, tím silnější bude.

Image result for mantra

Mantra díky opakování posiluje energii vaší myšlenky a tím aktivuje zákon přitažlivosti/rezonance.

Jak se ale správně rozhodovat? Mnoho lidí z toho má strach, bojí se chyb, nechtějí přijmout zodpovědnost. Je přeci jednodušší říct, že za to, že se něco nepovedlo, může někdo jiný. Zodpovědnost je tíha a mohou ji nést jen ti silní. Proto se silnými musíte stát i vy. Slabí se rozhodovat neumí a ani nemohou, protože by neunesli tíhu zodpovědnosti. Rozhodněte se, že budete silní. Tuto sílu si budujte postupně. Svá rozhodnutí můžete jednoduše zpevnit. Stačí, když víte, co chcete, jakého cíle chcete dosáhnout. Pokud toto víte, pak se vám bude rozhodovat velmi snadno. Budete umět určit, které rozhodnutí je dobře, které je špatně. Všechna rozhodnutí, která vedou k vašemu cíli jsou ta správná. Naopak, všechna rozhodnutí, která vás na cestě k cíli blokují, nebo vás dokonce vedou úplně jiným směrem, jsou špatná. I kdybyste měli díky svému rozhodnutí něco ztratit, ale povede vás k cíli, je to správné rozhodnutí. Znamená to, že to, co máte ztratit, již nepotřebujete, protože vám to neumožňuje dosáhnout vašeho cíle. Není to tedy ztráta, ale zbavení se překážky, zátěže, která vám brání na cestě kupředu.

PŘIHLASTE SE NA NAŠE KURZY – PODZIM 2017

Více HAPPYWEEK 224

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.