OPICE – SERIÁL ČLÁNKŮ O ZVÍŘATECH ZVĚROKRUHU – Z NAŠÍ NOVÉ KNIHY

Chytrá, vychytralá nebo dokonce i vyčůraná? Mnohým Opicím se tato charakteristika nelíbí, ale je to tak. A není na tom vůbec nic špatného. Stejně tak, jako je u Kozy velká přednost slabost (když ji umí využívat) u Opice je to až neskutečná chytrost. Vládne v srpnu.

Opice dokáže velmi rychle přijít na to JAK situace řešit. Umí si rychle poradit.

Opice si dokáže v každé situaci poradit a to velmi rychle. Okamžitě se zorientuje a přesně ví, co je v dané chvíli to nejlepší – hlavně pro ni samotnou. Je-li ale povolána, aby vyřešila situaci druhých, pak je nenahraditelným rádcem a koučem. Je však tak chytrá, že umí všem rozdat úkoly a sama pak jen čekat na výsledek. Pokud máte toto chytré zvířátko ve svém Astrotypu, pak vězte, že není nic, co byste neuměli vymyslet, s čím si poradit. Co vám ale rozhodně nedělá dobře je, když se vám situaci řešit nechce a vnímáte ji jako problém. Pak je důležité, abyste řešení navrhli a delegovali na jiné. Vy se musíte zabývat jen tím, co vás skutečně baví. Opice si ráda hraje, má ráda zábavu a je také ráda středem pozornosti a dokáže ostatní pobavit a tím si ostatní naklonit na svoji stranu. Více v naší nové knize.

Opice vládne srpnu – jak její energie využít právě v tomto měsíci se dozvíte v srpnovém vydání HAPPYWEEKU

PŘIHLASTE SE NA NAŠE KURZY – PODZIM 2017

Knihu můžete zakoupit ve všech větších knihkupectvích nebo např. zde: http://neoluxor.cz/beletrie/cinske-horoskopy–256615/

Více HAPPYWEEK 223

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.