TO, CO VYSÍLÁTE, TO TAKÉ PŘIJÍMÁTE

Může se zdát, že princip rádia je výdobytkem moderní doby. Ale fungování vysílače a přijímače je znám již tisíce let. Již v dávných dobách lidé věděli, že vše je jen určitou formou energie a že tato forma energie vytváří danou frekvenci. Díky této znalosti uměli přenášet energii i na velké vzdálenosti.

Každý člověk je energie a vysílá její vibrace podobně, jako vysílač. Kdo je na ně naladěn, toho budete do svého života přitahovat.

Princip vysílače a přijímače je základem pro techniky, které známe jako meditace, modlitba či mantra. Tato cvičení umožňují člověku naladit se na danou frekvenci a tu vysílat „do světa“. Proto se říká, že si můžete něco „vymodlit“. Pokud se v modlitbě, meditaci, či při pronášení mantry opravdu plně soustředíte na to, co chcete, vytvoříte silnou frekvenci, která to, co chcete začne přitahovat do vašeho života. Důležité ale je, abyste tomu byli otevřeni a ochotni to přijmout.

Jsou vědecky prokázány příklady, kdy se modlitbou vyléčilo mnoho lidí. V jednom z našich HAPPYWEEKů jsme psali o dokumentárním filmu, který běžel na HBO o ženě, která měla rakovinu. Byla velmi pobožná a pravidelně chodila do kostela. Komunita která se v kostele scházela se pak společně s ní modlila za její uzdravení. Po nějaké době rakovina ustoupila. A to není výjimečný příklad. Na stejném principu vysílač-přijímač funguje např. léčení na dálku pomocí Reiki. Stejně fungují mantry. Ty jsou koncipovány tak, aby vytvořily frekvenci požadovaného stavu. Hnutí Hare Krišna tak např. používají opakování manter jako prostředek pro spojení se svými učiteli a mistry.

Image result for mantra

Pravidelně opakovaná mantra vytváří energii a tím vibraci, která přitahuje to, co je na tuto frekvenci naladěno.

Moderní technikou, kterou v současné době používají úspěšní koučové jako např. Tony Robbins, Jack Canfield nebo Robina Sharma je tzv. „focus“ – tedy soustředění. Tato technika vyžaduje maximální soustředění na daný cíl. Tito koučové vedou své klienty k tomu, aby se ve svém životě co nejvíce soustředili na svůj cíl a cestu k němu. Vše ostatní mají ze svého života eliminovat. Tím dochází k obrovské koncentraci energie, která pak začíná přitahovat daný cíl. Stejně, jako když si naladíte své rádio na danou frekvenci a „přitáhnete“ si písničky dané stanice do svého přijímače.

Image result for focus

Pokud svoji energii soustředíte na přesný bod, funguje stejně, jako koncentrovaný pramen vody, který dokáže řezat např. sklo.

Čím více se na danou věc soustředíte, čím více lidí na této frekvenci pracuje s vámi (společné modlitby, společné odříkávání manter apod.), tím více vytváříte situaci podobnou tomu, jako byste vysílali z několika vysílačů najednou. Tím se posílí energie přitažlivosti a to, o co usilujete, se vám začne pomalu, ale jistě dostávat do života.

Pokud tedy chcete dosáhnout svého, naučte se využívat jednu z těchto metod – modlitba (viz náš článek Naučte se modlit – chci to, dostanu to), meditace, mantra nebo „focus“. Budete-li do nich skutečně dávat svoji energii (a ne jen něco mechanicky „mumlat“), pak se vám mohou začít dít zázraky.

PŘIHLASTE SE NA NAŠE KURZY – PODZIM 2017

 

Více HAPPYWEEK 223

 

 

Advertisement

One thought on “TO, CO VYSÍLÁTE, TO TAKÉ PŘIJÍMÁTE

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.