FENG SHUI NÁSTROJ TĚCH, KTEŘÍ CHTĚJÍ USPĚT

Feng Shui je jeden z mála nástrojů, který používají Mistři různých oborů již tisíce let. Je to věda, která je založena na dlouhodobém pozorování, jak vše ve vesmíru i přírodě funguje. Tak, jako matematici říkají, že vše se dá vyjádřit čísly a tedy i vše se dá spočítat, pak Mistři Feng Shui shodně tvrdí, že vše se dá nastavit, tak, aby to dopadlo podle vašeho přání. Je to tak jednoduché?

Feng Shui není jen o interiéru. Je o správném nastavení všech oblastí života.

Feng Shui se v praxi věnuji již přes 10 let. A mohou bez nadsázky odpovědět, že ANO – je to tak jednoduché. Když může matematik vše spočítat, pak poradce Feng Shui umí vše správně nastavit. I Feng Shui pracuje s čísly a to těmi základními – s číselnou řadou 1 – 9 (ve Feng Shui se používá termín Gua a těch je právě 9). Jiná čísla ani neexistují (0 není číslo ve smyslu počtu), jen různé kombinace čísel z této základní řady. Ale můžeme to zjednodušit ještě více. Každý člověk, který se učil základní matematiku jen na základní škole moc dobře ví, že existuje jednodušší matematický zápis, než pomocí čísel 1 – 9. Vše se dá vyjádřit pomocí pouhých dvou čísel – 0 a 1. Tzv. binární kód. Díky němu se dnes tvoří veškerá virtuální realita, počítačové programy, hry, internet. A vězte, že z těchto dvou čísel (základních vlastností energie) je vytvořena i ta naše skutečná realita (že by velký Matrix?). 0 vyjadřuje negativní náboj, 1 pak pozitivní náboj. Velký objev matematiky? NE! Binární kód je znám již tisíce let a práce s ním je např. využita v tzv. Knize proměn – I Ťing (Yi Jing), což je jeden z klíčových nástrojů Feng Shui. Místo 0 se zde využívá přerušovaná čára – –, která vyjadřuje negativní pól tzv. Jin. Číslo 1 je zase zapisováno plnou čárou, která symbolizuje pozitivní pól, tedy Jang. Kombinací těchto dvou čar vznikají tyto kombinace: digramy (dvě čáry), trigramy (tři čáry) a hexagramy (šest čar). Digramy popisují dynamiku, tedy pohyb, trigramy situace a hexagramy proměny situací. Pomocí těchto zápisů lze definovat každou formu energie, její pohyb a proměnu. Dokáže-li tedy matematik vše vyjádřit dvěma čísly, pak poradce Feng Shui umí to samé pomocí stejných čísel, jen zobrazených jako čáry. Pokud by chtěl někdo zpochybnit, že Feng Shui nemůže takto fungovat, pak tím smetl ze stolu i celou matematiku.

Feng Shui umí spočítat všechny možné kombinace, které v životě mohou nastat.

Feng Shui se v moderní době velmi zprofanovalo díky „peněz chtivých“ rádoby poradců Feng Shui. Ti degradovali Feng Shui na jakési umění vytváření interiérů. Je to stejně hloupé, jako byste tvrdili, že matematika je o sčítání a odečítání. Feng Shui je daleko větší, stejně tak, jako je matematika větší, než pouhé kupecké počty. Feng Shui je nástroj, který umí pracovat s energií v našem hmotném, materiálním, tedy jinovém světě. Dokáže vše přiřadit ke správné formě a tím vytvořit správné prostředí pro funkci (energie má různé formy a funkce – např. voda může mít funkci ochlazovací, ale při změně formy na páru je pak výrazným zdrojem funkce pohybu – všichni známe princip parního stroje). Každá funkce potřebuje jinou formu, tedy prostředí, ve které se dané funkci bude dařit. Pokud je např. spermie nositelem funkce života člověka, pak musí být vložena do správného vajíčka – prostředí, aby se funkce života člověka mohla začít rozvíjet. Stejně tak musíte správně zasít semínko rostlinky, pokud chcete, aby vám vyrostla a např. dávala i plody. Zkuste např. zasadit rajče do písku a schválně, kolik rajčátek sklidíte.

Pokud chcete daný výsledek, musíte pro jeho dosažení nastavit správné podmínky. Pak jde vše samo – jako v přírodě.

Prostředí ale není dáno jen prostorem. Prostor se mění v závislosti na čase. Pokud byste např. zasadili rajče do správné půdy, ale např. v zimě, pak bude výsledek stejný, jako když ho zasadíte do písku. Úroda bude nulová. Je tedy velmi důležité umět pracovat jak s energií prostoru, tak i s energií času. Žijeme v tzv. časo-prostoru – jsme tedy v daný okamžik na daném místě. A toto místo a tento čas má potenciál pro rozvoj nějaké funkce. Pokud tedy víte, co chcete dělat, čeho chcete dosáhnout, pak díky Feng Shui zjistíte kdy a kde to máte udělat, abyste dosáhli svého výsledku bez zbytečného úsilí, ztráty energie a vyčerpání. Správně nastavené podmínky pro rozvoj potenciálu jsou zárukou prosperity, tj. aby se dařilo tomu, co chcete. A tyto podmínky umíte vytvořit pomocí vědy, která se nazývá Feng Shui.

Donald Trump není prvním prezidentem, který pro dosažení svých cílů zaměstnává poradce Feng Shui.

Ten, kdo vědu Feng Shui studuje a díky praxi i ovládá, dokáže nastavit správné podmínky pro jakoukoliv funkci – ať je to např. úspěšná kariéra, přirozené zdraví, rozvoj a bohatství života, vztahy, rodina, zázemí a domov, dosažení konkrétního cíle atd., atd.. Feng Shui je mocný nástroj, který využívali a stále využívají Mistři různých oborů (císařové, králové, prezidenti, politici, právníci, vědci, sportovci, bojovníci, učitelé…..) několik tisíc let. I vy se můžete stát Mistry svého oboru, pokud budete využívat umění Feng Shui buďto sami (pokud ho budete studovat a praktikovat) nebo za pomoci Mistra Feng Shui.

PŘIHLASTE SE NA NAŠE KURZY

Více HAPPYWEEK 223

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.