LIDÉ CHTĚJÍ, ABY SE JIM DAŘILO VE VŠECH OBLASTECH ŽIVOTA, NE JEN V JEDNÉ.

Doba, kdy se lidé soustředili převážně jen na jednu oblast svého života je již pryč. Ještě nedávno se většina lidí připravovala na život tak, že se zaměřili na jednu klíčovou oblast – tou byla především kariéra. Tomu se též přizpůsobila celá společnost, lidské hodnoty, vzdělávání apod.

Váš šťastný život ovlivňuje osm důležitých oblastí života.

Dnes je však všechno jinak. Moderní doba s sebou přináší mnohem více příležitostí, než skvělá kariéra, úspěch v oblasti profese a vydělávání peněz. Lidé si to uvědomují a nechtějí se již omezovat pouze na jednu oblast. Chtějí si život užívat ve všech oblastech a to v co největší kvalitě. Většina lidí si po několika stoletích budování majetků a materiálního bohatství uvědomuje, že ke šťastnému životu to nestačí. Začínají si uvědomovat, že jsou pro ně životně důležité i ostatní oblasti jako jsou vztahy, rodina, bohatost života (ne jen ta materiální), hodnoty, radost, domov, sny a vize atd. Naplnění pouze v jedné oblasti nepřináší člověku celkové naplnění. Lidem pak něco v životě schází a to vyvolává jejich nespokojenost.

Pokud se vám nedaří v kariéře, ovlivní to významně i ostatní oblasti života.

Díky dnešním znalostem, přístupu k neomezeným informacím, propojení celého světa, získávání nových znalostí, které byly dříve dostupné pouze jen vybraným elitám, mohou konečně všichni lidé prožívat kvalitní život ve všech jeho klíčových oblastech.

Proto lidé stále více hledají informace o tom, jak si správně nastavit celý život, vyhledávají učitele a vzdělávání. Do popředí tak vystupují nauky a vědy jako např. Feng Shui, které vytvářejí celkovou životní rovnováhu a správné nastavení všech oblastí života. Je to učení, které je známé již tisíce let, ale teprve díky moderní době, moderním technologiím, internetu a sdílení informací se Feng Shui dostává ke všem lidem. Toto učení se šíří celým světem a pomáhá všem lidem, ne jen těm vyvoleným, kterým sloužilo doposud.

Štěstí do života vám pomůže vrátit Feng Shui.

Proto se i my věnujeme šíření tohoto učení prostřednictvím osobních konzultací, školení, seminářů a přednášek. Jsme si vědomi, že je to učení velmi potřebné a v dnešní době vyhledávané. I vy byste měli získat znalosti z tohoto učení a aplikovat je ve svém životě. Nastavíte si tak celkovou životní rovnováhu a díky ní pak budete prožívat naplnění a štěstí ve všech oblastech života. Poznáte sami sebe, smysl svého života a bude si umět nastavit všechny oblasti života tak, aby vám dodávaly energii a naplňovaly vás.

Doba, kdy se člověk zaměřil jen na jednu oblast, je dávno pryč. Naučte se žít život v jeho komplexnosti a žijte naplno vše, co vám život nabízí. Umění Feng Shui vám to umožní.

KURZ

FENG SHUI PRO VÁŠ ŽIVOT

Buďte úspěšní a šťastní ve všech oblastech svého života.

Tento kurz je určen všem těm, kteří chtějí, aby se jim dařilo ve všech oblastech života. Poznáte sami sebe, energii vztahů s partnerem a v rodině. Naučíte se správně využívat čas a jeho energii, stejně tak jako energii prostoru. Budete umět vytvořit si ideální prostředí pro váš život i celé vaší rodiny tak aby se vám dařilo ve všech oblastech života. Díky tomuto prostředí budete snadno dosahovat veškerých svých cílů a snů v každé životní oblasti. Je to prostředí, které vám umožní prožívat prosperitu ve všech oblastech svého života. Naučíte se také, jak se preventivně starat o své zdraví i zdraví svých blízkých.

Kurz se skládá z pěti víkendů:

  • Energie člověka – Typologie a charakter osobnosti podle Feng Shui

30.9. – 1.10.

Poznáte sami sebe, svůj přirozený talent, potenciál a silné stránky

  • Energie vztahu a rodiny

21.-22. 10.

Naučíte se nastavit si vztahy tak, aby byly harmonické a nekonfliktní

  • Energie času 11.-12. 11.

Budete umět pracovat s časem, abyste dělali různé aktivity ve správný čas a šetřili tak svoji energii a vyhýbali se zbytečným konfliktům

  • Energie prostoru 2.-3. 12.

Budete umět nastavit interiér tak, aby vám i celé rodině dodával energii a pomáhal vám bez zbytečného úsilí dosahovat vašich cílů

  • Energie zdraví 20.-21. 1.

Naučíte se základní principy zdraví, prevence a jak si zdraví udržet a chránit

Přihlášky posílejte na dasa@byu.cz nebo volejte na 602 556 479.

Cena: 15,000 Kč. Při platbě do 16.7. sleva 15%.

HAPPYWEEK 220

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.