ČERVEN – MĚSÍC KONĚ, MĚSÍC NEJVĚTŠÍ AKTIVITY

A je to tady. Nejsilnější a nejaktivnější energie přichází v červnu rychlostí divokého koně. Kdo ho umí zkrotit, může zažít vynikající jízdu. Kdo ho nezvládne, může skončit dosti potlučený. A kdo ho nevyužije, zůstane stát pozadu v prachu kopyt těch, kteří na něj naskočili a rychlostí trysku se řítí ke svému cíli.

Kůň přináší nejaktivnější energie roku

Ano, přesně tak budou působit energie června. Je to měsíc, kdy Slunce dosáhne svého vrcholu, přijde letní slunovrat a my zažijeme nejdelší den celého roku. V tomto měsíci máte k dispozici nejsilnější a nejaktivnější energie. Proto by bylo opravdu škoda, kdybyste je plně nevyužili. Díky nim se můžete opravdu rychle posunout ke svému cíli. A navíc můžete cestou stihnout ještě hodně dalších věcí.

Pokud se nebudete zdržovat detaily, můžete se opravdu rychle posunout dál. Kůň detaily nemusí a jen ho zdržují. Ale pokud plánujete nějaké činnosti, které jsou na detailech založené, pak buďte dvojnásobně obezřetní. Mohli byste mnoho důležitých detailů přehlédnout a přivodit si kvůli tomu hodně problémů.

Kůň, to je vášeň, nadšení, radost a volnost

Co Kůň umí nejlépe je strhnout ostatní pro svoji věc. Proto vložte veškerou svoji energii k tomu, abyste zazářili, oslnili a nadchli ty, které ke svému cíli potřebujete. Vše prezentujte se silnými emocemi, nadšením a touhou. Tyto silné emoce pak přeneste na ostatní a ti vám pomohou se k cíli dostat ještě rychleji a bez vašeho úsilí.

Kůň je energií Ohně, tj. musí být vidět. Vše, co potřebujete zviditelnit, stavte na odiv ostatních. Pořádejte velké akce, pozvěte hodně lidí, koncerty pořádejte na největších stadionech světa. Buďte velcí a nepřehlédnutelní. Čím více budete vidět, tím více energie tak můžete získat. Davy jsou silnější, než jednotlivci a dokáží vás nabít opravdu velkou silou. Stačí si jen představit, jak několika tisícové publikum dokáže nabít energií rockové kapely. Přesně tento efekt nyní můžete mít k dispozici.

Image result for open air party

Kůň miluje společnost, davy, velké akce, nejlépe na velkém otevřeném prostoru

Využívejte energii společnosti. Choďte mezi lidi, na různé akce, nebo sami nějakou zorganizujte. Kůň je živel, tak se ho nebojte a co nejvíce ho využijte. Jděte do toho srdcem. I když se stane nějaká chyba, Kůň se přes ni dokáže snadno přenést.

Hlavně nebuďte pasivní. Nečinnost, přílišná váhavost a neschopnost se pustit do akce vás mohou stát opravdu mnoho. Ostatní toho využijí a nechají vás daleko za sebou.

Více HAPPYWEEK 221

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.