DRAK – SERIÁL ČLÁNKŮ O ZVÍŘATECH ZVĚROKRUHU Z NAŠÍ NOVÉ KNIHY

Mocná síla, inteligence a velký nadhled mají v životě provázet ty, kteří mají ve svém Astrotypu Draka. Pokud ho tam máte i vy, měli byste se v životě zaměřit na velké věci a nesedět v koutě.

Energie Draka patří k těm nejmocnějším – mějte velké cíle a vize.

Drak je považován za nejmocnější zvíře zvěrokruhu. Je to velká síla, která se však neprojevuje hrubou silou či násilím. Naopak, jeho síla je především v obrovské inteligenci, schopnosti obsáhnout velké věci. Drak je jediné zvíře zvěrokruhu, které umí létat. Díky tom mají Draci schopnost vidět dále, než ostatní. Je to schopnost vizionářů, lidí, kteří umějí odhadnout budoucnost. Vždy všem radíme, aby lidi s Drakem v Astrotypu poslouchali, protože to, o čem Drak mluví i vidí, tj. existuje to, i když se to ostatním často jeví jako „hloupost“ (protože to sami ještě nevidí). To že to ostatní nevidí neznamená, že to neexistuje. Draci svojí velikostí dokáží být i velmi velkorysí. Někdy až příliš. Proto je dobré Draky kontrolovat. Pro ně může být „detail sem, detail tam.“ Vše o svém Drakovi se dozvíte v naší nové knize Čínské horoskopy aneb Odhalte své pravé já.

Knihu můžete zakoupit ve všech větších knihkupectvích nebo např. zde: http://neoluxor.cz/beletrie/cinske-horoskopy–256615/

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.