JAK ZÍSKÁTE V ŽIVOTĚ TO, CO CHCETE?

Pro naše studenty a klienty není žádným tajemstvím, že v námi známém světe je energie. Ta se projevuje v různých formách. I vy jste „jen“ určitou formou energie. Ve světě energií existuje zákon „přitažlivosti“, nebo-li zákon rezonance. Díky znalosti tohoto zákona fungují všechny moderní vymoženosti a nové technologie. Jsou založeny na principu „vysílače a přijímače“. Kdybychom neznali tento zákon, nemohli bychom si dnes pustit ani rádio, ani televizi, ani bychom nemohli pracovat s počítačem, internetem, mobilem apod.

Když víte co chcete, vždy existuje cesta, jak to získat.

Každá forma energie je tak zároveň vysílačem a přijímačem. Vše tedy funguje na principu „frekvence“, na kterou je daná věc naladěna. Pokud jsou dvě formy energie naladěny na stejnou frekvenci, pak se automaticky přitahují a mohou „spolupracovat“. Když si uvědomíte, že i vy (jako člověk) jste naladěni na určitou frekvenci, pak vše kolem vás, co je na stejné frekvenci, si přitahujete do života. Pokud tedy znáte svoji frekvenci, pak můžete velmi snadno určit, které věci, lidi a další „entity“ vám budou přicházet do života, aniž byste pro to museli vydávat nějakou zvláštní energii či úsilí.

Váš Astrotyp ukazuje vaši základní přirozenou energii – frekvenci.

Základní „naladění“ vás, jako člověka, proběhlo v první okamžik po vašem narození. V ten moment se „naladila“ vaše základní frekvence. Je to vaše přirozená forma energie, která vám dělá dobře, která vás nebude nikdy vyčerpávat. Všechny věci či lidé se stejnou frekvencí vám pak budou v životě dělat dobře a budou vaši energii posilovat. Pokud se však budete snažit do svého života „přitáhnout“ něco s jinou frekvencí, pak to znamená, že se musíte sami „přeladit“. To ale znamená, že změníte svoji přirozenou formu energie a to vás bude jen a jen vyčerpávat. Navíc věci či lidi, které si touto nepřirozenou energií do života přitáhnete vám nebudou vůbec prospívat. Ve většině případů s nimi budete muset dokonce bojovat a vynakládat velké úsilí k tomu, abyste si je udrželi. Týká se to všech věcí i lidí: vaší práce, vašeho partnera, věcí, které si do života pořídíte, vašeho prostředí, ve kterém žijete, pravidla, kterými se řídíte apod.

Vaše energie je také důležitá při výběru vhodného partnera.

Když ale zůstanete naladěni na svoji přirozenou frekvenci, budete ji posilovat (jinými slovy jde např. o váš přirozený talent a jeho rozvoj), pak do svého života jednoduše a bez vyčerpání a zbytečného úsilí přivoláte věci a lidi, které budou pro váš život prospěšní.

Poznání své frekvence je velmi důležité, protože vám jasně ukáže, čím se máte v životě zabývat, s kým máte žít či pracovat, o co usilovat, jaké si nastavit své cíle apod. Proto je tak zdůrazňována důležitost poznání sebe sama, svého JÁ. Toto vaše JÁ není nic jiného, než daná forma energie s danou přirozenou frekvencí. Své JÁ můžete poznat např. díky typologii člověka Feng Shui – Astrotyp. Ten určí vaše přirozené energie, váš přirozený talent a to, jak si máte nastavit základní životní oblasti svého života: kariéra/povolání, vztahy, rodina, bohatství, pravidla/hodnoty, budoucnost, zázemí/domov, cíle/vize. Pokud každá tato životní oblast bude odpovídat vaší frekvenci, pak se váš život bude vyvíjet přirozeně, lehce, využijete energii flow a tím budete dosahovat svých cílů bez úsilí a vyčerpání.

Díky tomu, že znáte svoji energii, můžete si správně nastavit všechny důležité oblasti života.

Výklad svého Astrotypu si můžete objednat u nás. Napište nám na dasa@byu.cz nebo telefonicky na 602 556 479.

Více HAPPYWEEK 217

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.