ZAJÍC – SERIÁL ČLÁNKŮ O ZVÍŘATECH ZVĚROKRUHU Z NAŠÍ NOVÉ KNIHY

S energií Zajíce se vám otevírají možnosti, které často lidé vůbec nevnímají. Co se na první pohled může zdát malé a slabé, má potenciál síly a velikosti.

Zajíc možná nemá fyzickou sílu Tygra, ale o to je obratnější a dokáže si vždy najít cestu.

Slavných, mocných a vlivných Zajíců známe mnoho. Jeden za všechny: Steve Jobs, zakladatel firmy Apple, velký vizionář, který v mnohých ohledech dokázal změnit svět nás všech. Pokud máte v sobě toto zajímavé zvíře, nemusíte se vůbec cítit silní, výjimeční či mocní. Potenciál Zajíce není v jeho fyzické síle či průraznosti, kterou má např. Tygr (psali jsme o něm na našem Blogu ZDE , nebo i v minulém čísle HAPPYWEEKu: https://www.slideshare.net/YELLOWMASTER1/happyweek-2016-20170424).

Přednosti vás, Zajíců jsou v tom, že si dokážete poměrně rychle srovnat 1+1=2 a najít správné řešení. Umíte pak také přijít na to, jak a kdo toto řešení může realizovat. Dokážete vytvářet velmi produktivní a úspěšné „sítě“/týmy. Víte, kdo se na co nejlépe hodí a toho člověka pak doporučíte či angažujete. To z vás dělá ideální diplomaty, kteří nejednou předčili své mocné „šéfy“. Více v naší nové knize.

Knihu můžete zakoupit ve všech větších knihkupectvích nebo např. zde: http://neoluxor.cz/beletrie/cinske-horoskopy–256615/

Více v HAPPYWEEKu 217:

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.