JAK SI NASTAVÍTE ŠTĚSTÍ, SNY A VIZE V INTERIÉRU

Štěstí je novým trendem i životní hodnotou této moderní doby. Stále více lidí touží po tom, aby mohli každý den prožívat pocity štěstí a naplnění. K tomu patří také splněné sny a dosažené životní vize. Pokud je nemáte, pak můžete ztrácet smysl života a chuť probouzet se do každého nového dne. I zde si můžete pomoci správným nastavením svého interiéru.

Váš domov je jedním z největších zdrojů štěstí vůbec.

Energie štěstí, snů a vizí patří k tzv. elementu Oheň. Ten je důležitý pro váš život. Bez jeho energie život neexistuje. Při oslabení této energie ztrácí lidé smysl svého života a často se velmi trápí. Proto je důležité, abyste ve svém životě měli stále nějaké sny a vize. Jejich dosažení můžete podpořit ve svém interiéru v tzv. Gua 9. Je to prostor, který se nachází uprostřed protější zdi od vchodu. Je to místo, na které nám vždy (i když často podvědomě) padne zrak, když do prostoru vstoupíme. Věnujeme mu tím tak značnou pozornost. A kam proudí naše pozornost, tam proudí i naše energie. Tím si tak do života přitahujeme to, na co se naše energie soustředí.

Do prostoru štěstí si dejte obrázky a symboly svých vizí a snů.

Do prostoru Gua 9 byste si tak měli dávat obrázky či symboly svých snů a vizí. Obrázky by měly být co nejpřesnější i se všemi detaily. Pokud např. toužíte po novém domě, pak byste si měli najít obrázek domu, který nejvíce odpovídá vašemu snu. Přemýšlejte o všech detailech i prostředí, kde by se vám nový dům líbil. Čím přesněji svůj sen znázorníte, tím rychlejší cesta k němu bude.

Sílu této energie podpoříte elementem Ohně. Můžete sem dát doplňky v červené barvě. Velmi výrazné jsou např. červené svíčky. Ty často zapalujte. Energii Ohně podpoříte také vonnými tyčinkami.

Energie Ohně štěstí aktivuje a posiluje.

Celý prostor Gua 9 by měl vypadat téměř dokonale. Vše má být nastavené správně. Neměl by tu být žádný nepořádek, nečistota apod. Naopak zde pomáhá krása a soulad.

Chcete vytvořit prostředí, ve kterém se vám bude skutečně dařit? Navrhneme a zrealizujeme interiér vašeho  domova či pracovního místa na míru vám a vašim současným potřebám. Kontaktujte nás: dasa@byu.cz nebo  602 556 479

Sledujte nás na: facebook.com/cernakinteriordesign, cernakinteriordesign.wordpress.com, cernakinteriordesign.webs.com

 

Uložit

One thought on “JAK SI NASTAVÍTE ŠTĚSTÍ, SNY A VIZE V INTERIÉRU

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.