TYGR – SERIÁL ČLÁNKŮ O ZVÍŘATECH ZVĚROKRUHU – Z NAŠÍ NOVÉ KNIHY

Máte-li v sobě toto zvíře, pak vězte, že v životě můžete dosáhnout všeho, po čem zatoužíte. Razantní energie Tygra vám to umožňuje.

Pustit se s razancí do všeho nového, riskovat a uspět, jít i do neznáma – to je síla Tygra.

Energie Tygra je nejrazantnější z celého zvěrokruhu. Má za úkol „prorazit“. Pokud se tedy zaměříte na svůj cíl a věnujete mu všechnu svoji sílu i energii, pak vám již nic v dosažení cíle nezabrání. Rychlost a průraznost Tygra slouží všem novým začátkům. Vždyť stojí např. za energií porodu, klíčení semínek či pučení stromů. Bez této energie by se nic nového nenarodilo, nic nového by nevzniklo. Je-li váš Tygr dostatečně silný, pak byste se ve svém životě měli zaměřit na nové začátky, nové nápady, revoluční řešení, kreativní způsob uvažování. Naopak staré konvence a nepružné řády vás mohou vyčerpávat a brát vám chuť do života. Razance Tygra však není vhodná v každé situaci. Ve společnosti se často projevuje neurvalostí a hrubostí, kterou si Tygři ani neuvědomují. Více o vašem Tygrovi v naší nové knize.

 

Reklamy

One comment

  1. […] v jeho fyzické síle či průraznosti, kterou má např. Tygr (psali jsme o něm na našem Blogu ZDE , nebo i v minulém čísle HAPPYWEEKu: […]

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: