ÚNAVA BY LETOS MOHLA BÝT OPRAVDU NEBEZPEČNÁ

Letošní energie určuje Ohnivý Kohout. Jsou to energie poměrně rychlé, aktivní a také velmi náročné. I když Kohout patří mezi tzv. jinová zvířata, projevuje se velmi jangově – tj. aktivně. Jeho nevýhodou však bývá, že neumí odpočívat.

Letos se nepřepínejte. Mohlo by to vést až k vážné nemoci.

Mnoho lidí si letos stěžuje, že „to šíleně letí“. Ještě před nedávnem jsme slavili začátek nového roku a dnes máme téměř celou třetinu roku za sebou. Kohout je velmi „pracovitý“, proto je vhodné jeho energii využít k tomu, abyste toho letos co nejvíce zvládli dodělat. Jeho pracovitost ale často nezná meze. Proto mnoho lidí pracuje, pracuje a zapomíná odpočívat. Není tak divu, že letos jsou jarní únavy poměrně velké. Lidé jsou již nyní vyčerpaní a mají před sebou ještě celých 8 měsíců. Velká vyčerpanost vede navíc k oslabení imunity a těla. Proto se letos musíte chránit více, než v jiných letech.

Pár minut odpočinku denně a spát 8 hodin denně je opravdu důležité.

Pokud dostatečně neodpočíváte (a Kohout vás bude nutit stále něco dělat), pak se opravdu může stát, že budete více náchylní k onemocnění. Navíc jejich průběh bude delší a těžší. Nedostatek odpočinku tak může mít i vážné důsledky pro vaše zdraví. Také nesmíte zapomínat na to, že nejaktivnější měsíce – květen a červen – vás teprve čekají. Takže nápor aktivní energie máte ještě před sebou. To je také další důvod k tomu, abyste věnovali odpočinku co nejvíce pozornosti. Pokud nebudete schopni díky únavě aktivní měsíce plně využít, může vám toho letos opravdu hodně utéct. A to by byla škoda, protože právě Kohout je schopen toho hodně docílit a dokončit.

Více HAPPYWEEK 215

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.