KVĚTEN MĚSÍC HADA

Hady nijak nepřekvapím, že jsou právě teď ve svém živlu. Jak se říká: „Na sv. Jiří vylézají hadi a štíři“. Ano je to tak. Přichází období vlády HADA. Ten přebírá „funkci“ po silném a mocném Drakovi. Pokud jste Draka správně využili, pomůže vám Had nastavit vše tak, abyste svých cílů dosáhli snadno a chytře.

Had vám umožní dokonale připravit s sladit své plány, abyste co nejlépe dosáhli svých cílů.

Draka jste v dubnu měli využít k tomu, aby vám ukázal velikost vašeho potenciálu. Díky tomu, že Drak umí létat, dokáže vše vidět z výšky a dohlédne mnohem dál, než my tady na „zemi“. Proto jste se s Drakem měli podívat do vaší budoucnosti a nastavit si smělé plány. Pokud jste tak učinili, má Had co na práci a bude spokojen. Pokud ne, bude Had velmi frustrován a celé období května pro vás může být velmi nepříjemné. Zvláště pro ty, kteří mají Hada ve svém Astrotypu. Ale ti z vás, kteří Draka využili, mohou sílu Hada maximálně využít. O Hadovi víme, že je perfekcionalista a že jeho touhou je vítězství – tj. dojít do cíle v jakémkoliv úsilí, které vyvinete. Také víme, že Had jedná pouze, když VÍ, ŽE VÍ, ŽE VÍ. Tj. Had musí nejprve vše zjistit, nastudovat, prověřit, ověřit a musí mít naprostou jistotu, že přesně ví, co a jak se má dělat. Teprve potom přichází s moudrými a cennými radami. Ty jsou pak k nezaplacení a měli byste je do puntíku využít. Podařilo-li se vám nastavit své cíle pomocí Draka, pak se nyní zaměřte na to, jak vše nastavit tak, abyste těchto cílů mohli dosáhnout. Věnujte všechen čas důkladné a důsledné přípravě. Studujte, zkoumejte, ptejte se chytřejších a zkušenějších, hledejte na internetu, čtěte knihy k danému tématu apod. Sestavujte svůj dokonalý plán krok za krokem. Had vám pomůže vypilovat vše až k dokonalosti. Ale pozor na to. Dokonalost neexistuje a proto se Had někdy snaží až příliš. Může se vám pak zdát, že váš plán ještě není dokonalý a proto nejste připraveni k akci. Tu pak budete stále odkládat a nakonec můžete svoji příležitost úplně promarnit. Je tedy dobré, nastavit si hned na začátku hranici „dokonalosti“, tj. jaký stupeň přípravy bude již dostačující k tomu, abyste se pustili do práce a přestali dále zkoumat a studovat. Tuto hranici pak nepřekračujte, protože byste opravdu mohli vše prošvihnout jen díky snaze být ještě lepší.

Had rád pracuje sám, v uzavření. Proto co nejvíce využijte energii Gua 8 (ta jako by byla stvořena pro Hada). Je to energie uzavření, jistoty, stability, objektivního přístupu, zkoumání faktů, schopnost být sám se sebou, možnost kontemplace, meditace apod. Energie Gua 8 vám tak posílí energii Hada a díky tomu můžete svůj geniální plán vytvořit rychleji a bez vyčerpání.

Více HAPPYWEEK 217

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.