BUDOUCNOST V INTERIÉRU

Energie budoucnosti je o přinášení „nového“ do života. Ať již to je nové auto, nový byt, pes či kočka, děti, přátelé apod. Vše nové nám mění náš život a tím utváří i naši budoucnost. Důležité je si uvědomit, že vše toto nové je pro nás automaticky starost. O vše nové, co si pořídíme do života se musíme starat. A pořizovat si jen nové starosti nedává moc smyl. Proto se musíte ujistit, že nad těmito starostmi bude převažovat radost z nového.

Do sektoru budoucnosti dávejte jen to, co opravdu chcete, aby vám přišlo do života.

Ano, budoucnost má být radostná. To je ta hlavní energie, kterou si pro budoucnost máme vytvořit. Proto musíme dávat velký pozor na to, jak si energii budoucnosti budeme vytvářet pomocí interiéru. Tato energie patří k tzv. Gua 7. Je to prostor, který se nachází v pravé části interiéru (při pohledu od vchodu dovnitř) v jeho prostřední třetině. Určitě si nikdo z nás nechte život ztěžovat a komplikovat. Proto musí toto místo být velmi příjemně laděné a musí dodávat pocit lehkosti a krásy. Hlavním elementem, který k tomu využíváme jsou detaily. Hodí se sem proto různé malé doplňky, které vytvářejí dojem souladu, harmonie a radosti. Kdykoliv se na toto místo podíváte, nebo v něm trávíte čas, musí vás prostoupit radost. Musíte mít příjemný pocit lehkosti. Je to energie, která se vytváří ke konci dne, kdy se slunce pomalu sklání k obzoru, máte po práci a čekává vás příjemný odpočinek. Můžete se pohodlně usadit, dát si sklenku dobrého vína či šálek lahodné kávy a příjemně si popovídat se svými blízkými. Je to také energie, která nám dodává radost z úrody. Je to konec léta a začátek podzimu. V tomto období pořádáme různé slavnosti a oslavy bohaté úrody jako např. dožínky, vinobraní apod.

Budoucnost má přinášet hlavně radost. Starostí má každý dost.

Do Gua 7 si dávejte jen to, co máte skutečně rádi. Pokud si chcete přivolat něco nového do života, pak si obrázek této věci, nebo její symbol můžete dát právě sem. Silnou energii vyvolávají knihy nebo časopisy. Pokud např. chcete nový nábytek či renovovat své bydlení, můžete si sem umístit časopisy o bydlení, interiéru a designu. Pokud toužíte po dítěti, můžete si sem dát obrázky dětí či symbolů, které k dětem patří. Energie Gua 7 je velmi silná a manipulativní. Proto si sem dávejte jen to, co opravdu do života chcete.

Chcete vytvořit prostředí, ve kterém se vám bude skutečně dařit? Navrhneme a zrealizujeme interiér vašeho  domova či pracovního místa na míru vám a vašim současným potřebám. Kontaktujte nás: dasa@byu.cz nebo  602 556 479

Sledujte nás na: facebook.com/cernakinteriordesign

cernakinteriordesign.wordpress.com

cernakinteriordesign.webs.com

Více HAPPYWEEK 214

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.