KRYSA – SERIÁL ČLÁNKŮ O ZVÍŘATECH ZVĚROKRUHU – Z NAŠÍ NOVÉ KNIHY

Prvním zvířetem, které stojí na tzv. prvopočátku počátku všech aktivit je KRYSA. Pokud máte Krysu ve svém Osobním Astrotypu, pak máte mnoho výjimečných vlastností.

Rychlost, chytrost, schopnost vše zařídit a vydělat peníze….

V naší nové knize Čínské horoskopy aneb Odhalte své pravé já se mimo jiné dočtete, že hlavním atributem Krysy je akčnost. Je to energie, která je téměř nezastavitelná. Díky ní jsou lidé s Krysou v Astrotypu velmi průrazní a dokáží zajistit téměř cokoliv. Krysy jsou úžasné v tom, že dokáží zvládnout téměř vše. Ale protože to nejsou zvířata veliká, je důležité, aby si Krysy své úkoly plánovaly po částech, které velmi dobře zvládnou. Ideální je pro ně mít předem připravený plán, kdy postupují od jednoho bodu k druhému. V takovém případě jsou vždy na dobré cestě dorazit k cíli.

Ke svému úspěchu mají Krysy využívat hlavně informace. Ty umí velmi dobře získat a zpracovat ve svůj prospěch. Jsou geniální manipulátoři i obchodníky….. Více o této výjimečné energii v naší knize.

Knihu můžete zakoupit ve všech větších knihkupectvích nebo např. zde:
http://neoluxor.cz/beletrie/cinske-horoskopy–256615/

A kdo jste vy? Dozvíte se na našem dalším semináři:

Zveme vás na další zajímavý seminář Odhalte své pravé JÁ & Žijte svůj život, který navazuje na naši novou knihu Čínské horoskopy aneb Odhalte své pravé já.

Vše o semináři se dozvíte ZDE, na této stránce. Přihlášky na seminář nám posílejte na dasa@byu.cz nebo se můžete přihlásit telefonicky na 602 556 479. Můžete též vyplnit tento jednoduchý formulář:

 

Vše o semináři se dozvíte na této stránce.

Více HAPPYWEEK 214

Uložit

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.