PRAVIDLA V INTERIÉRU

Celý vesmír i příroda se řídí danými zákony. Vše má své místo a čas. A stejně tak funguje i náš život. Člověk se ve svém životě také musí těmito zákony řídit. A nejen těmi přírodními. Civilizace si ve svém vývoji vytvořila další zákony, díky kterým dokáže fungovat. A slovo „fungovat“ je klíčové právě z hlediska pravidel. Proč?

Správně nastavený interiér nám umožňuje využívat sílu hodnot, pravidel a rituálů.

Jak víte, energie pravidel patří ke Gua 6. A právě pravidla určují co a jak má fungovat. Gua 6 se nazývá NEBESA a je to energie čistého Jangu, která zajišťuje funkci (Jin je naopak forma). Proto ke Gua 6 patří všechna pravidla: vesmíru, přírody, zvyky, rituály, legislativní zákony, nařízení, vyhlášky, školní řád, všechny možné systémy apod. Bez nastavení a dodržování pravidel nic nefunguje. Jen si představte, jak by asi vypadal život na Zemi, kdyby si kolem Slunce obíhala pokaždé v jiné trajektorii a kdyby se kolem své osy otáčela v různých rychlostech, které by nahodile měnila. Život na takové planetě by asi neexistoval. A co víc, ani tato planeta by nemohla dlouho fungovat. A to samé platí i pro váš život. Bez předem stanovených a následně dodržovaných pravidel, zvyklostí a systému vám v životě nebude nic fungovat a nic vám také v životě nebude pomáhat dostat se lehce a bez vyčerpání k cíli. Do Gua 6 totiž patří také tzv. nápomocní přátelé, tedy energie pomoci, která má usnadnit člověku cestu k jeho cíli. Díky Gua 6 tak dosahujeme příznivého „flow“ – tj. energie, která volně plyne k cíli.

Pravidla nám dávají do života řád, díky kterému se snadno posouváme kupředu, k cíli.

Vaše Gua 6 se nachází v pravém blízkém rohu od vchodu do domu, bytu či místnosti. Tato část interiéru musí působit velmi spořádaně. Musí zde mít vše své místo a funkci. Věci si zde uspořádejte podle nějakého předem daného systému a ten pak dodržujte. Máte-li tu např. knihovnu, pak si knihy srovnejte např. podle témat, spisovatelů či abecedně podle názvů. Gua 6 je energie Kovu, proto jsou zde vhodné kovové doplňky, zrcadla nebo sklo. Z barev sem patří bílá, fialová, šedá či všechny barvy kovů (zlatá, stříbrná, měděná apod.). V této části nesmí být žádný nepořádek. Ten by způsobil, že by vám věci v životě přestaly fungovat.

Chcete vytvořit prostředí, ve kterém se vám bude skutečně dařit? Navrhneme a zrealizujeme interiér vašeho  domova či pracovního místa na míru vám a vašim současným potřebám. Kontaktujte nás: dasa@byu.cz nebo  602 556 479

Sledujte nás na: facebook.com/cernakinteriordesign

cernakinteriordesign.wordpress.com

cernakinteriordesign.webs.com

Více HAPPYWEEK 213

 

 

Reklamy

2 komentáře

 1. I am really enjoying the theme/design of your
  web site. Do you ever run into any web browser compatibility problems?
  A couple of my blog visitors have complained about
  my website not operating correctly in Explorer but
  looks great in Opera. Do you have any suggestions to help fix this problem? http://www.classidubai.com/author/julienne79i/

  1. Hello, I am glad you like my web site. Unfortunately I am not „an expert“ so I cannot help you. Have a nice day.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: