PRAVIDLA V INTERIÉRU

Celý vesmír i příroda se řídí danými zákony. Vše má své místo a čas. A stejně tak funguje i náš život. Člověk se ve svém životě také musí těmito zákony řídit. A nejen těmi přírodními. Civilizace si ve svém vývoji vytvořila další zákony, díky kterým dokáže fungovat. A slovo „fungovat“ je klíčové právě z hlediska pravidel. Proč?

Správně nastavený interiér nám umožňuje využívat sílu hodnot, pravidel a rituálů.

Jak víte, energie pravidel patří ke Gua 6. A právě pravidla určují co a jak má fungovat. Gua 6 se nazývá NEBESA a je to energie čistého Jangu, která zajišťuje funkci (Jin je naopak forma). Proto ke Gua 6 patří všechna pravidla: vesmíru, přírody, zvyky, rituály, legislativní zákony, nařízení, vyhlášky, školní řád, všechny možné systémy apod. Bez nastavení a dodržování pravidel nic nefunguje. Jen si představte, jak by asi vypadal život na Zemi, kdyby si kolem Slunce obíhala pokaždé v jiné trajektorii a kdyby se kolem své osy otáčela v různých rychlostech, které by nahodile měnila. Život na takové planetě by asi neexistoval. A co víc, ani tato planeta by nemohla dlouho fungovat. A to samé platí i pro váš život. Bez předem stanovených a následně dodržovaných pravidel, zvyklostí a systému vám v životě nebude nic fungovat a nic vám také v životě nebude pomáhat dostat se lehce a bez vyčerpání k cíli. Do Gua 6 totiž patří také tzv. nápomocní přátelé, tedy energie pomoci, která má usnadnit člověku cestu k jeho cíli. Díky Gua 6 tak dosahujeme příznivého „flow“ – tj. energie, která volně plyne k cíli.

Pravidla nám dávají do života řád, díky kterému se snadno posouváme kupředu, k cíli.

Vaše Gua 6 se nachází v pravém blízkém rohu od vchodu do domu, bytu či místnosti. Tato část interiéru musí působit velmi spořádaně. Musí zde mít vše své místo a funkci. Věci si zde uspořádejte podle nějakého předem daného systému a ten pak dodržujte. Máte-li tu např. knihovnu, pak si knihy srovnejte např. podle témat, spisovatelů či abecedně podle názvů. Gua 6 je energie Kovu, proto jsou zde vhodné kovové doplňky, zrcadla nebo sklo. Z barev sem patří bílá, fialová, šedá či všechny barvy kovů (zlatá, stříbrná, měděná apod.). V této části nesmí být žádný nepořádek. Ten by způsobil, že by vám věci v životě přestaly fungovat.

Chcete vytvořit prostředí, ve kterém se vám bude skutečně dařit? Navrhneme a zrealizujeme interiér vašeho  domova či pracovního místa na míru vám a vašim současným potřebám. Kontaktujte nás: dasa@byu.cz nebo  602 556 479

Sledujte nás na: facebook.com/cernakinteriordesign

cernakinteriordesign.wordpress.com

cernakinteriordesign.webs.com

Více HAPPYWEEK 213

 

 

2 komentáře: „PRAVIDLA V INTERIÉRU

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.