SERIÁL ČLÁNKŮ O ZVÍŘATECH ZVĚROKRUHU – Z NAŠÍ NOVÉ KNIHY

Archetyp člověk je pojem známý již řadu let. Nejvíce ho však rozpracoval známý psycholog a psychiatr Karl Gustav Jung. Archetypy podávají velmi důležité informace o člověku, jeho energii, talentu, potenciálu, chování apod.

Sytém čínské kosmologie je nejstarším systémem archetypů a funguje již několik tisíc let.

Jedním z nejstarších systémů, který využíval archetyp je čínská kosmologie a tzv. zvěrokruh. Zvířata jsou již od nepaměti využívána k popisu vlastností a charakteru člověka. Symboliku zvířat využívaly snad všechny staré kultury na všech kontinentech. Indiáni je dokonce využívali i jako svá jména. Snad nejznámější je např. Sedící Býk.

Image result for sitting bull

Téměř všechny kultury využíval k popisu osobnosti a svých schopností zvířata. Toto je slavný Sedící býk.

Protože systém založený na symbolice zvířat je velmi jednoduchý a snadno srozumitelný pro všechny bez rozdílu vzdělání, rozšířil se po celém světě a je využíván i v moderní době. Kdo by hned nevěděl, jak se chová člověk, o kterém řekneme, že je chytrý jako opice, nebo umečený jako koza apod. Trošku větší problém však již budete mít s představou, jak se projevuje člověk, o kterém řekneme, že je sangvinik. Psychologická či medicínská terminologie již každému tak srozumitelná není.

Každý, kdo chce žít svůj vlastní život a prožít ho šťastně, musí nejprve vědět, kdo je. Musí znát své pravé JÁ. A právě systém čínské kosmologie toto umožňuje. Nástroj, který k tomu využívá se jmenuje Astrotyp. Díky jemu poznáte své základní přirozené talenty, svůj potenciál a silné stránky. Budete tak rozumět svému chování a jednání. Pochopíte, proč a jak reagujete na různé situace a podněty. Poznáte, co vám skutečně prospívá a co vám naopak škodí a bere životní energii. Astrotyp pracuje ze třemi základními „druhy“ energií: Jin a Jang, pěti proměnnými fázemi (tzv. pět elementů) a zvěrokruhem (klasický „zodiak“ s 12 zvířaty a pak dalších 28 zvířat z tzv. nebeských dómů).

Knihu můžete zakoupit ve všech větších knihkupectvích nebo např. zde:

Na základě dlouholetého studia čínské kosmologie a praxe práce s Astrotypem také vznikla naše nová kniha Čínské horoskopy aneb Odhalte své pravé já. Tato kniha přináší detailní popis charakteristik, profil a charakter osobností na základě zvěrokruhu. V dalších článcích vám všechna zvířata přiblížíme a vy tak lépe poznáte sebe sama a budete lépe vědět, jak si nastavit svůj život, abyste mohli prožívat životní štěstí. Stačí sledovat tento blog.

Pokud chcete zjistit, kým skutečně jste a žít svůj život, pak přijměte pozvání na náš další zajímavý seminář Odhalte své pravé JÁ & Žijte svůj život, který navazuje na naši novou knihu. Vše o semináři se dozvíte ZDE, na této stránce. Přihlášky na seminář nám posílejte na dasa@byu.cz nebo se můžete přihlásit telefonicky na 602 556 479. Můžete též vyplnit tento jednoduchý formulář:

 

Vše o semináři se dozvíte na této stránce.

Více HAPPYWEEK 213

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.