CHOĎTE SPÁT VE 22:00. PROČ?

Tolik dobrých rad v životě člověk dostává a kolik z nich si jich opravdu bere k srdci? Málo, nebo dokonce žádné. Ale litovat, až když je pozdě….. To bohužel člověku už život nezachrání.

Spánek je pro váš život, zdraví a dlouhověkost stejně důležitý, jako zdravé jídlo a ovzduší.

Moudrost vychází z přirozenosti. Co je přirozené, to je dobré a proto je moudré to dělat. Člověk je součástí přírody a vesmíru a proto podléhá všem přírodním zákonům, jako vše ostatní v přírodě. A jak víte, vše v přírodě se řídí zákony času a prostoru. Žijeme v něčem, čemu se říká „časo-prostor“. Energie času i prostoru jsou vždy silnější, než energie člověka. Proto je člověk nemůže nikdy změnit. A pokud se o to pokouší, pak ho to jen a jen vyčerpává.

Čas je Jang a Jang = funkce. Zajišťuje tedy fungování i vašeho zdraví.

Čas je velmi silný a hlavně „neodbytný“ pán a my jsme (ať se nám to líbí nebo ne) jen jeho sluhou. Buďto se mu podřídíme a pak můžeme využívat jeho silné energie, nebo se mu vzepřeme a pak budeme velmi vyčerpaní. Čas určuje to, jak se chová naše tělo i naše mysl. Reagujeme tak na pohyb času v daných cyklech. Jedním z těchto cyklů je den – 24 hodin, nebo-li dvanáct dvouhodin. Energie času tak probouzí vaše energie brzy ráno, ty postupně sílí a svého vrcholu dosahují v pravé poledne, kdy je Slunce nejvýš. Pak postupně energie opět slábnout a svého minima dosahují o půlnoci. A přesně tak reaguje i naše tělo a psychika. Probouzí se ráno, sílí dopoledne, po poledni pomalu „uvadá“ až končí den úplně „zvadlé“. Abychom se tedy nevyčerpávali a měli stále dostatek energie jak pro tělo, tak i pro psychiku, je důležité, abychom v období nejnižších energií nic nedělali. Je to doba, kdy naše tělo i psychika musí být již v naprostém klidu a regenerovat své síly pro druhý den. Proto je tak důležité, abyste chodili spát pokud možno ve 22:00, kdy energie klesají na své minimu. Když budete spát pravidelně v tuto hodinu dlouhodobě, pak již po několika týdnech zjistíte, že máte více energie a psychicky jste na tom o mnoho lépe. Pokud budete dodržovat tuto hodinu spánku celý život, je velká pravděpodobnost, že vás neskolí žádná zákeřná nemoc a že se dožijete poměrně dlouhého věku. A stačí tak málo: jít si lehnout ve 22:00 hod každý den.

Zveme vás na další zajímavý seminář Odhalte své pravé JÁ & Žijte svůj život, který navazuje na naši novou knihu:

Jak máte žít svůj život vám poradí naše nová kniha.

Vše o semináři se dozvíte ZDE, na této stránce. Přihlášky na seminář nám posílejte na dasa@byu.cz nebo se můžete přihlásit telefonicky na 602 556 479. Můžete též vyplnit tento jednoduchý formulář:

 

Vše o semináři se dozvíte na této stránce.

Více HAPPYWEEK 212

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.