DO KTERÉ SKUPINY LIDÍ PATŘÍTE VY?

Lidé se v různých studiích či průzkumech vždy dělí do určitých skupin, které mají nějakou vyhraněnou charakteristiku. Existují i skupiny, jejichž charakteristiky odrážejí to, jak žijete a kým jste.

Jsou různé skupiny lidí, které mají svůj daný postoj k životu a podle toho se jim daří či nedaří.

Joey Yap, jeden ze současných nejlepších a nejznámějších učitelů a poradců Feng Shui a Čínské kosmologie vytvořil skupiny podle toho, jak lidé reagují na svůj život, jak ho přijímají a žijí.  Dělí tak lidi do tří základních skupin:

Trpitelé

To jsou lidé, kteří žijí s pocitem, že celý svět je proti nim. Cítí se neustále ohrožení, jsou příliš opatrní a vylekaní. Mají pocit, že se musí neustále jen bránit. Neví přesně co v životě děla, jak toho dosáhnout, s kým spolupracovat, koho požádat o pomoc. Často se cítí opuštění, osamocení, jsou na život sami. Cítí se nešťastní, skleslí, prožívají deprese, tonou ve smutku a strachu. Vůbec netuší, proč jsou tady, proč se narodili. Vnímají svět jako nebezpečné místo. Často jsou velmi negativní a pesimističtí.

Přežívači

Těm se daří občas někam se posunout, něčeho dosáhnout, občas zažijí i úspěch. Je to však za cenu velkého úsilí, práce, vyčerpání. Stojí je to mnoho sil a prostředků. Jejich úspěch není konzistentní. Jeden vyhrají, druhý den prožívají naopak neúspěch. Jejich život je jak na houpačce. Nejsou v rovnováze. V jedné životní oblasti se jim může dařit, ale v ostatních pak strádají.

Prosperující

To jsou naplnění, šťastní lidé, plní energie, vášně a nadšení. Mají nastavenou celkovou životní rovnováhu a díky tomu mohou být šťastní ve všech oblastech svého života. Znají své JÁ, vědí, jaký je smysl jejich života a žijí ho každý den. Svůj úspěch slaví v tom, co dělají rádi, s láskou, lehkostí a k čemu využívají svůj přirozený talent. A vše si dělají po svém – tak, jak k tomu byli zrozeni a vybaveni.

Když se teď zamyslíte nad svým dosavadním životem…. Do které skupiny byste se přiřadili? A v jaké skupině byste chtěli být?

Zveme vás na další zajímavý seminář Odhalte své pravé JÁ & Žijte svůj život, který navazuje na naši novou knihu:

Vše o semináři se dozvíte ZDE, na této stránce. Přihlášky na seminář nám posílejte na dasa@byu.cz nebo se můžete přihlásit telefonicky na 602 556 479. Můžete též vyplnit tento jednoduchý formulář:

 

Více HAPPYWEEK 212

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: