JAKÝ JE SMYSL VAŠEHO ŽIVOTA

Fakt je to, že jste se narodili. To je fakt. Ale otázkou může stále být: PROČ? Každý člověk se narodil s předem daným přirozeným talentem, potenciálem pro život. I vy máte tento talent. A ne náhodou. Proto jste se narodili.

Image result for talented

Váš přirozený talent vám ukazuje, čemu se máte v životě věnovat a čím budete užitečnÍ světu.

Svůj přirozený talent jste opravdu neobdrželi jen náhodou. Je v něm jasně daný účel: máte ho v životě využívat a rozvíjet pro blaho ostatních. Odpověď na otázku: proč jsem se narodil/a najdete ve svém přirozeném talentu. Protože ta odpověď je jednoduchá: abyste ho používali. Pokud tedy odhalíte svůj přirozený talent, odhalíte tím i své pravé JÁ. Abyste své pravé JÁ odhalili co nejjednodušeji, napsali jsme pro vás novou knihu ČÍNSKÉ HOROSKOPY – ODHALTE SVÉ PRAVÉ JÁ. Tato knížka vám ukáže velmi dobře, jaké základní přirozené talenty máte, k čemu je máte využívat a KÝM tak v životě máte být.

Tato kniha vám pomůže odhalit vaše pravé JÁ, ale také ostatních lidí.

Aby se váš talent mohl plně rozvíjet, nabíjet vás energií a nikterak vás nevyčerpávat, měli byste si vytvořit kolem sebe správné životní prostředí (podmínky). Pokud si tyto podmínky nastavíte ve svém životě správně, pak se váš talent bude rozvíjet přirozeně bez vašeho velké úsilí. Otevře se vám tak cesta tzv. nejmenší odporu. Vše vám půjde snadno, hladce, bez překážek a vyčerpání. Naopak, vše se ve všem životě začne formovat tak, abyste ke svým cílům došli vždy jednoduše a měli spousty vhodných příležitostí.

Vaše životní cesta bude jednoduchá, uplatníte-li na ní svůj talent.

Když znáte svůj talent, znáte také účel svého života a tím se dostáváte automaticky do volného plynutí života, tzv. Flow. Vše se bez námahy daří, cítíte své naplnění a štěstí. Flow je energie, kdy se vše, co máte rádi, co vám dělá dobře, propojí s vaším talentem a vše jde hladce a bez vyčerpání.

Poznejte konečně svůj pravý přirozený talent. Naleznete ho díky naší knize a novému semináři, na kterém se dozvíte o svém talentu všechny detaily a kde vám pomůžeme nastavit správné prostředí, ve kterém se váš talent bude rozvíjet a pomůžeme vám naučit se využívat energie Flow.

Seminář se koná 13. – 14.5. viz dále.

Vše o semináři se dozvíte na této stránce.

Přihlášky na seminář nám posílejte na dasa@byu.cz nebo se můžete přihlásit telefonicky na 602 556 479. Můžete též vyplnit tento jednoduchý formulář:

 

Více HAPPYWEEK 211:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.