MUSÍTE VĚDĚT, KDO JSTE

Pokud chcete žít opravdu naplněný, šťastný a úspěšný život, musíte nejprve velmi dobře vědět, kdo vlastně jste. Celý život je jen a jen o vás. A pokud tedy nevíte, kdo jste, o kom ten váš život má být?

Stále více lidí žije v nejistotě. Ta nejvíce pramení z neznalosti sebe sama a smyslu života.

Abyste mohli ve svém životě vůbec něčeho dosáhnout, musíte si věřit. Musíte věřit v sebe. Abyste ale mohli v sebe věřit, pak musíte znát sami sebe. Jak byste jinak mohli věřit někomu, koho vůbec neznáte? Jak víte, že se můžete spolehnout na některou vlastnost, sílu či talent, když ani nevíte, zda je máte? Jak můžete důvěřovat své síle, když ani nevíte, v čem spočívá?

Poznání sebe sama je klíčem k vašemu životu. Buď znáte své JÁ a pak můžete žít SVŮJ život, nebo své JÁ neznáte a pak žijete život někoho jiného. Problém ale je v tom, že veškerou energii, talent a potenciál jste dostali pouze pro SVŮJ život, ne pro ten cizí. Takže budete-li žít život někoho jiného, nemáte na to žádnou výbavu. Budete na to zcela sami a bez prostředků. Takový život je jen a jen těžký a namáhavý – vítejte v klubu 90% obyvatel naší planety.

Image result for unhappy

Lidé nejsou nešťastní z nedostatku, ale z toho, že neznají smysl svého života, pro co mají žít.

Ano, podle odhadů 80% – 90% lidí na světě nežije svůj život. Proto je tak velká masa lidí stále nespokojená a hledá své uspokojení „tam venku“. Ale tam není. Snaží se dávat vinu za svůj nespokojený život těm druhým. Jediné a skutečné uspokojení můžete hledat jen a jen sami v sobě. Jinde není. Není v novém autě, v novém příteli, ani v novém domě, který jste si pořídili ani v novém prezidentovi, kterého jste zvolili. Své uspokojení, své naplnění budete mít vždy jen a jen v sobě. A pokud ho tam necítíte, pak nejste naplnění ani šťastní.

Abyste tedy mohli prožívat naplnění a štěstí, musíte vědět, co vás naplňuje, co vás dělá šťastnými. A to můžete vědět pouze v případě, kdy znáte své pravé JÁ.

Image result for mother teresa

Matka Tereza se ptá svého učitele: Jak vím, že dělám to, k čemu mě Bůh povolal. Učitel: Budeš to vědět podle svého štěstí. Když budeš šťastná, děláš to, k čemu tě Bůh povolal.

Poznejte i vy své JÁ, smysl svého života a jak si celý život nastavit do příjemné rovnováhy. Ta je základem vašeho životního naplnění a štěstí.

Zveme vás na další zajímavý seminář Odhalte své pravé JÁ & Žijte svůj život, který navazuje na naši novou knihu:

Jak máte žít svůj život vám poradí naše nová kniha.

Vše o semináři se dozvíte ZDE, na této stránce. Přihlášky na seminář nám posílejte na dasa@byu.cz nebo se můžete přihlásit telefonicky na 602 556 479. Můžete též vyplnit tento jednoduchý formulář:

 

Vše o semináři se dozvíte na této stránce

Více HAPPYWEEK 211

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.