PROČ JSTE PŘIŠLI NA TENTO SVĚT

Vše, co příroda stvoří, má svůj účel, svůj jasný cíl. Vše je stvořeno k tomu, aby to sloužilo celku. A protože vše celku slouží, celek je stále silný a může přežít. Vše je udržováno v dokonalé rovnováze. Jakmile se některá část celku více vychýlí z rovnováhy, ostatní části se aktivují, aby rovnováhu opět nastolily. Protože jen v rovnováze je možný kontinuální život.

Znát smysl svého života je klíčové pro celkové životní štěstí.

To, co platí o přírodě, platí samozřejmě i o člověku. I ten přichází na svět s jasným posláním a cílem. Každý z vás tedy má svůj jasný a daný účel. Přišli jste na tento svět pro to, abyste tento svůj účel naplnili a dosáhli toho, čeho dosáhnout máte. Váš život má tak přispět celku – životu jako takovému.

Pokud žijete svůj život na základě svého poslání, pak žijete život spokojený a šťastný. Pocity naplnění a štěstí jsou jasné signály přírody, že žijete správně. Příroda vás tak ke správnému životu motivuje. Jakmile ale své poslání neplníte, váš život se změní v nepříjemné žití, které se podobá nekonečnému bloudění. Pokud totiž nekráčíte životem po své cestě, tak jen bloudíte. A čím déle bloudíte, tím více ztraceni jste. Narážíte na lidi a věci, které do vašeho života nepatří. A proto vám ani nemohou vyhovovat. Jen vás vyčerpávají a vy stále máte pocit, že je vše špatně.

Image result for frustration

Neustálé hledání smyslu života je velmi vyčerpávající a ubírá člověku životní energii.

A tak hledáte dál. Ale nekonečné hledání je jen ztráta času a hlavně energie. Lidé tak končí svůj život nenaplnění, nešťastní a s pocitem naprostého zmaru. Možná mají velké majetky, spousty „přátel“ a mají pocit velké moci. Ale tam uvnitř, tam, kde se projevuje skutečný život, tam cítí prázdnotu a často i velkou bolest. Dokud budete životem bloudit a kráčet po cizích cestách, neprožijete pocity naplnění a štěstí. Budete žít jiným životem, než pro jaký vás příroda (nebo Bůh, chcete-li) stvořila.

I každá včela přesně ví CO a JAK má dělat a prostě to dělá. Proto je tak užitečná.

Každá bytost stvořená v přírodě přesně ví, co a jak má dělat. Každá včela ví, že má pravidelně odlétat z úlu a opilovat květiny. Každý pták ví, že má létat a lovit hmyz. Každý dravec ví, že si má vyhlédnout slabou kořist a tu ulovit, aby její slabá energie neohrozila silné jedince. Každá jabloň ví, že má rodit jablka, aby poskytla energii svému okolí, každá květina ví, že má rozkvést a vonět, aby přilákala hmyz, který ji opiluje. Celá příroda je jeden velký koloběh, kdy vše má přispívat k tomu, aby vše došlo řádného konce, aby mohlo vše opět ve zdraví a v plné síle začít.

I vy jste součástí tohoto koloběhu. Přišli jste na tento svět pro to, abyste přispěli k řádnému průběhu cyklu života. A pokud přispějete tím, čím vás příroda obdarovala, pak budete žít život naplněný a šťastný. Tak jako každé jiné stvoření.

Zveme vás na další zajímavý seminář Odhalte své pravé JÁ & Žijte svůj život, který navazuje na naši novou knihu:

Vše o semináři se dozvíte ZDE, na této stránce. Přihlášky na seminář nám posílejte na dasa@byu.cz nebo se můžete přihlásit telefonicky na 602 556 479. Můžete též vyplnit tento jednoduchý formulář:

 

Více HAPPYWEEK 211

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: