VZTAHY V INTERIÉRU

Jaro je tady v plném proudu. To znamená, že sílí i lásky čas. Pokud vám do života ta vaše láska ještě nepřišla, pak máte nejvyšší čas s tím něco udělat. Vytvořte si proto prostředí, které energii lásky posílí a vašeho milého či milou vám do života pomůže přilákat.

Image result for loving relationship

Aby vám láska vydržela skutečně na věky, musíte pro ni vytvořit prostředí, ve kterém se jí bude dařit.

Energii vztahů řeší v životě tzv. Gua 2. Je to energie, která podporuje otevření, přijetí a zodpovědnost. Posiluje též citlivost a empatii. Tedy vše, co pro novou lásku potřebujete. Gua 2 nemá dvojku v názvu náhodně. Podporuje vznik a posilování dvojic, párů. Energie Gua 2 tak pomáhá propojení dvou jedinců, vytvoření vztahu, ve kterém spojením dvou lidí vzniká JEDNO. Já jednotlivých partnerů se tak mění ve společné MY.

Related image

Energie vztahů musí podporovat nerozlučnou energii – JEDNO.

Kde je energie vztahů v prostoru (interiéru) nejsilnější? Je to pravý vzdálený roh bytu, domu, či místnosti z pohledu od vchodu. V tomto prostoru si můžete energii vztahů posílit. Ideální pro tvorbu a posílení této energie je tvorba „dvojic“, párů. Můžete si sem tedy dát dvě věci, které dohromady tvoří pár. Např. dvě různé svíčky (jedna menší, druhá větší), dvě jablka (jedno červené, druhé žluté), pár labutí, pár delfínů, pár ptáčků apod. Prostě vše, co ve vás posiluje pocit páru a lásky. Tu podpoříte např. symbolickými srdíčky (opět dvě srdíčka). Barevně zde dobře působí béžová, žlutá, růžová nebo červená barva. Abyste tuto energii aktivovali, měli byste zde mít světlo. Mohou to být např. dvě lampičky, nebo dvě svíčky, které budete zapalovat vždy, když v tomto prostoru budete. Je důležité, aby zde byl pocit tepla.

Related image

Hnízdo vytváří energii tepla domova, lásky a návratů k sobě.

Vztah také můžete posílit symbolem hnízda. To můžete vytvořit např. na sedačce několika polštáři, to samé můžete udělat na posteli. Nebo i sem můžete dát dekoraci hnízda, kam dáte dva ptáčky, nebo dvě srdíčka apod.

Přejeme vám v lásce hodně štěstí.

Jak si máte nastavit svůj vztah vy? To vše se dozvíte na našem novém semináři, který plánujeme právě na měsíc lásky – květen.

Zveme vás na další zajímavý seminář Odhalte své pravé JÁ & Žijte svůj život, který navazuje na naši novou knihu:

Jak máte žít svůj život vám poradí naše nová kniha.

Vše o semináři se dozvíte ZDE, na této stránce. Přihlášky na seminář nám posílejte na dasa@byu.cz nebo se můžete přihlásit telefonicky na 602 556 479. Můžete též vyplnit tento jednoduchý formulář:

 

 

Chcete vytvořit prostředí, ve kterém se vám bude skutečně dařit? Navrhneme a zrealizujeme interiér vašeho  domova či pracovního místa na míru vám a vašim současným potřebám. Kontaktujte nás: dasa@byu.cz nebo  602 556 479

Sledujte nás na: facebook.com/cernakinteriordesign

cernakinteriordesign.wordpress.com

cernakinteriordesign.webs.com

Více HAPPYWEEK 210

Uložit

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.