DUBEN MĚSÍC DRAKA

Pokud jste využívali dosavadní energie tohoto roku, tj. energie Ohnivého Kohuta, který vládne celému roku a dále pak energie vládců jednotlivých měsíců (leden – Buvol, únor – Tygr, březen – Zajíc), pak byste měli mít dostatek energie na to, abyste maximálně využili obrovské síly energií Draka.

Image result for dragon

Energie Draka mají obrovskou sílu. Díky nim se vše v přírodě rozrůstá. Tedy i váš život a kariéra.

Duben je měsíc rozpuku. Vše, co začal Tygr a poté uspořádal Zajíc, má nyní šanci se řádně rozvíjet a to ve velkém. Energie Draka vám tak umožní mít co nejširší a největší záběr. Čím více nových větviček stromky vytvoří, tím více ovoce pak na konci léta sklidíte. Čím širší tedy váš záběr bude, tím i větší a bohatší úrodu sklidíte. Drak tak velmi výrazným způsobem ovlivňuje bohatství, prosperitu a bohatost celého vašeho života.

Energie Draka je silná a mocná. Proto ji mohou využít jen ti, kteří se na ni řádně připravili. Všechny ostatní může tato energie naopak „smést“ z povrchu země. Je to síla silného větru, který přináší velké příležitosti, ale těm nepřipraveným naopak vše odnese. Takže záleží na tom, jestli jste mezi těmi připravenými, nebo ne.

Image result for think big

Mějte velké sny a cíle. Právě teď máte nejvíce síly na to, abyste se do nich pustili.

Mocná síla Draka vám v dubnu umožní vytěžit se svých energií opravdu hodně. Měli byste proto myslet na to, jaké možnosti máte, co vše můžete využít, co ještě vám může pomoci k dosažení vašeho letošního cíle. Pokud jste připravení, pak budete mít energii i sílu všech těchto možností využít. Dávejte si ale opravdu pozor na to, co skutečně zvládnete. Pokud si toho vezmete moc, pak vás síla Draka udolá. Naopak, vezmete-li si toho jen málo, budete celý rok vnímat, že jste nevyužili tak skvělé příležitosti a budete z toho frustrovaní. Drak totiž dvakrát v roce nelétá. Jen jednou. Právě teď.

Image result for flying dragon

Drak vše vidí z výšky. Vidí tak dál, než ostatní. Zabývejte se tedy dlouhodobými cíli.

Drak vám umožňuje vidět více dopředu. Tím, že dokáže létat, vidí vše z větší perspektivy a proto má širší rámec možností. Nicméně nevidí z té výšky detail. Takže se ujistěte, že opravdu všechny Drakem nabízené možnosti dokážete zvládnout a ustát. Pokud ten pocit máte, pak se nenechte detailem zdržovat. Pusťte se do práce a detaily můžete řešit později. Důležité je vnímat celkový obrázek a mít jasnou vizi toho ČEHO chcete dosáhnout.

Buďte velkorysí, hraví a užívejte si moci, kterou vám Drak dává. Není to čas pro úzkoprsost, „škrblení“ a naříkání. Naopak, vrhněte se za svým cílem s veškerou energií a vervou, kterou máte. Máte moc i sílu, tak toho využijte. Jakmile vám Drak uletí, zbude na vás jen tíha, kterou nemusíte unést.

Jaké cíle v životě si máte stanovit vy? Zveme vás na další zajímavý seminář Odhalte své pravé JÁ & Žijte svůj život, který navazuje na naši novou knihu:

Jak máte žít svůj život vám poradí naše nová kniha.

Vše o semináři se dozvíte ZDE, na této stránce. Přihlášky na seminář nám posílejte na dasa@byu.cz nebo se můžete přihlásit telefonicky na 602 556 479. Můžete též vyplnit tento jednoduchý formulář:

 

Vše o semináři se dozvíte na této stránce.

Více HAPPYWEEK 212

 

 

Advertisement

One thought on “DUBEN MĚSÍC DRAKA

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.