VAŠE POCITY JSOU CHYTŘEJŠÍ NEŽ VAŠE INTELIGENCE

Lidstvo se „vymaňuje“ přírodě s poukazováním na to, že lidé jsou chytřejší, než vše ostatní v přírodě. Svoji inteligenci tak často staví nad vše ostatní. Ale již jen samotná myšlenka na tento postoj je hloupější, než vše ostatní v přírodě! Nic není moudřejší a chytřejší, než příroda sama a vesmír kolem nás. Vše funguje tak, jak má. Jen člověk má stále pocit, že má co zlepšovat. Tím však nakonec vše pokazí.

Vaše pocity ví přesně CO, mozek má vymyslet JAK.

Víme, že vše kolem nás, i my samotní, jsme jen různými formami energie. Vše se tak pohybuje v různých vlnách, frekvencích a tím vytváří různé vibrace. Pokud se vibrace kolem vás shodují s těmi vašimi, pak jste tzv. „naladění“ a cítíte se dobře. Je to jako vysílač a rádio. Pokud svůj rozhlasový přijímač naladíte na frekvenci daného vysílače, můžete poslouchat vše, co vysílač vysílá. A stejně tak bychom měli poslouchat vše, na co jsme v daný moment naladěni. Naše tělo a náš duch je v každém momentě naladěn na nějakou energii, která mu dělá dobře. Vše, co je v tu danou chvíli na „stejné vlně“ nám v tuto chvíli dělá dobře a prospívá nám. Máte pocit, že vše je tak, jak má být. V takovém případě se máte danou vlnou nechat unášet. Být v tzv. FLOW – plynutí.

Energie Flow je jako řeka, která volně plyne ke svému cíli.

Jakmile tedy máte pocit, že byste měli něco udělat, udělejte to. Nemusíte mít v hlavě celý plán na to, jak danou věc zvládnout či dokončit. Prostě udělejte první krůčky. A uvidíte, že plán dalších aktivit se vám začne automaticky sám zjevovat. Poslechněte tyto své pocity. Jsou to příležitosti, které k vám chodí. Vy je vnímáte proto, protože jste na ně naladěni. A pokud existuje příležitost, která odpovídá vaší vibraci (tj. hodí se vám právě teď do života), všimnete si jí a zaznamenáte ji právě tím pocitem. Ať již tomu říkáte intuice, vnitřní hlas nebo jakkoliv jinak, následujte tuto energii. Tím využijete maximum příležitostí, které vám automaticky do života přicházejí. A věřte tomu, že přicházejí vždy v daný čas a na daném místě, které je pro vás nejvhodnější. Rozhodně tento pocit nenechte odejít a nemávněte nad ním jen tak rukou. Prostě udělejte to, co vám daný pocit říká.

Image result for follow your path

Nechte se vést srdcem.

Pozor na to, že váš mozek, vaše inteligence vám může začít říkat něco jiného. Mozek totiž začne automaticky hodnotit danou situaci na základě toho, co již zná. Bude vyhodnocovat, jak vás daná energie může ovlivnit. Vytváří všechny možné scénáře toho, jak to, co se chystáte udělat, může dopadnout. Vyšle různá varování. Mozek ale neumí hodnotit nic nového, jen již nabyté znalosti a zkušenosti. Pokud jste se tedy již někdy s podobnou „vlnou“ setkali a dopadlo to špatně, mozek automaticky tuto „vlnu“ vyhodnotí negativně. Ale nyní je jiná situace, jiná doba jiné místo. Celé prostředí se změnilo a právě v tomto novém prostředí může být tato energie pro vás velmi prospěšná. A to právě určí váš pocit. Ten VÍ, co je dobře a co špatně. Proto se máte řídit pocity a mozek využít k tomu, aby vám pomáhal co nejlépe danou energii využít.

Zveme vás na další zajímavý seminář Odhalte své pravé JÁ & Žijte svůj život, který navazuje na naši novou knihu:

Tato kniha vám pomůže odhalit vaše pravé JÁ, ale také ostatních lidí.

Vše o semináři se dozvíte ZDE, na této stránce. Přihlášky na seminář nám posílejte na dasa@byu.cz nebo se můžete přihlásit telefonicky na 602 556 479. Můžete též vyplnit tento jednoduchý formulář:

 

Vše o semináři se dozvíte na této stránce.

Více HAPPYWEEK 210

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.