VAŠE RÁNO URČÍ KVALITU CELÉHO DNE

Maruška v pohádce O dvanácti měsíčkách nás naučila, jak mocné jsou energie času. Jahody prostě v lednu nerostou, ani když si to budete sebe více přát. A tak i mocný měsíc Leden musel předat na chvíli žezlo jinému vládci Červnu, aby si mohla Maruška jahody odnést. Každý čas, každá sezona, každá chvíle přináší danou energii, která je vhodná pro určité aktivity. Naučte se je využívat. Váš život bude daleko snadnější.

Ráno nabije energiemi celý den. Jaké to energie budou záleží na vás.

A tak i energie v průběhu dne se mění a umožňují nám využít den na maximum, aniž bychom se u toho museli příliš vyčerpávat. Ráno patří k energii začátku (tj. element Dřevo). A jak se říká: správný začátek a půl práce je hotovo. Ano, to, jak začneme den určí i jeho průběh a váš případný úspěch či neúspěch. S jakou energií do dne vstoupíte, taková energie může celému dni výrazně vládnout. Proto byste se měli naučit začínat den správně a síly rána využít co nejvíce.

Stačí pár minut ráno a celý den může být úžasný.

Svůj den můžete ráno naprogramovat jednoduchým cvičením, které vám zabere jen pět minut. A těchto pět minut pak ovlivní úspěch celého zbytku dne. A to se už vyplatí: strávit správně pouhých pět minut a tím si nastavit celý den, že?

Jak těch pět minut využít? Každou minutu věnujte následujícím myšlenkám:

  1. Minuta:

Nalaďte se na pozitivní myšlenky. Všechny negativní myšlenky pošlete pryč.

  1. Minuta:

Myslete na to, co se dnes může podařit. Představte si úspěšný výsledek toho, co se dnes chystáte dělat.

  1. Minuta

Posilujte myšlenku na to, čeho dnes chcete dosáhnout. Představujte si, jak se k danému výsledku lehce dostáváte, jak je vše přesně tak, jak chcete vy.

  1. Minuta

Posilujte svoji vděčnost. Napište si na kus papíru pět věcí, za které jste dnes vděční a třikrát za sebou si je nahlas řekněte.

  1. Minuta

Uvědomte si, co nebo kdo vás inspiruje, z koho vycházíte, nebo na co navazujete.

Po skončení cvičení třikrát za sebou tleskněte a při každém tlesknutí řekněte nahlas: JO!

Tento rituál opakujte každý den. Nebude trvat dlouho a život se začne pomalu měnit podle toho, jak si každý svůj den předem ráno naprogramujete. Za pár měsíců se bude vše dít přesně tak, jak si sami určíte. A nezapomeňte, že síla opakování je obrovská. Takže nevynechejte žádné ráno.

Chcete si správně nastavit nejen svůj den, ale také celý život? Pak využijte našeho dalšího semináře Odhalte své pravá JÁ & Žijte svůj život. Vše o semináři se dozvíte ZDE, na této stránce. Přihlášky na seminář nám posílejte na dasa@byu.cz nebo se můžete přihlásit telefonicky na 602 556 479. Můžete též vyplnit tento jednoduchý formulář:

 

Vše o semináři se dozvíte na této stránce

Více HAPPYWEEK 210:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.