PROČ JE VÁŠ ŽIVOT NENAPLNĚNÝ?

I přes veškeré výdobytky civilizace, moderní technologie, poznání člověka, rozvíjení vědeckých poznatků atd., atd., je stále naprostá většina lidí v životě nespokojena. Žijí v systému, který si říká „Od pondělka do pátku, od 9 hod do 18 hod.“ Je to systém, který je ničí a vyčerpává. Tento systém je příčinou mnoha (ne-li většiny) chorob.

Related image

Pokud nežijete svůj život, pak prožíváte jen velkou tíhu a vyčerpání.

Lidé v tomto systému nežijí svůj život. Žijí tak, jak jim předepisuje okolní svět – rodiče, učitelé, vychovatelé, nadřízení, autority, politici a mnozí další. Již od malička jsou lidé „škatulkováni“ a nuceni dodržovat určitá pravidla, která pak utváří i jejich život. Žijí tak na základě principů, které jim nejsou vlastní. Tím dochází k jejich velkému odcizení od svého já a svého vlastního života. Proč tomu tak je a proč lidé i v současné vyspělé společnosti dělají stále tuto stejnou chybu a nechávají si ničit své životy? Hlavní příčinou je neznalost sebe sama. Tato znalost je však základem všeho – celého vašeho života. Když nevíte, kdo jste a k čemu jste vybaveni, jaký je váš základní potenciál a jaké jsou vaše přirozené talenty, pak ani nevíte, jaký život máte žít. A protože to nevíte, posloucháte ty, kteří se tváří, že to vědí. Jak je možné, že lidé ve vašem okolí „vědí“ jak máte žít a vy sami to nevíte? Není to možné, protože oni to nevědí. Aplikují jen několik obecně přijatých zásad a ty se vám snaží také vštípit. Tím se však dostáváte do jakéhosi „normálu“, tj. stáváte se normálními v dané společnosti. Tak ale ztrácíte svoji jedinečnost a individualitu. Jste „jen normální“.

Related image

Když jste sami sebou, žijete tak ve svém světě, děláte co milujete a jste šťastní. Vše přichází samo.

A tak naprostá většina lidí žije „normální“ život. Naplňují „normy“ a snaží se tak přežít. Ale život se nemá přežít, máte si ho užít. Ale pokud nevíte CO chcete, pak ani nevíte, jak si to máte užít. Abyste ale věděli CO chcete, musíte nejprve vědět, KDO jste. Musíte znát svůj Astrotyp, který vám jasně ukáže váš potenciál, váš přirozený talent a vaše silné stránky. Váš talent vám pak jasně ukáže CO máte v životě chtít a také JAK to máte dělat. Pokud tedy neznáte CO, pak zatím ani v životě nemůžete jít. A tím se dostáváte do pasti systému, který ovládá většinu lidí a možná i vás. Pokud ale chcete ze systému vystoupit a opravdu si užít SVŮJ krásný a naplňující život, musíte znát své JÁ, dále CO máte dělat, a JAK toho dosáhnout. Všechny tři základní odpovědi najdete ve svém osobním Astrotypu. Jeho vyhotovení a výklad si objednejte na dasa@byu.cz nebo telefonicky na 602 556 479. Uvidíte, že vám znalost svého osobního Astrotypu změní život k lepšímu.

Astrotyp určuje vaše energie a je základem pro nastavení vašeho života.

Využijte náš nový seminář:

SEMINÁŘ

ODHALTE SVÉ PRAVÉ JÁ & ŽIJTE SVŮJ ŽIVOT

Získáte svůj osobní Astrotyp a základní nastavení své životní rovnováhy. Naučíte se pracovat s naší novou knihou Čínské horoskopy – Odhalte své pravé já.

Jak máte žít svůj život vám poradí naše nová kniha. K dostání ZDE.

KONEČNĚ BUDETE PŘESNĚ VĚDĚT:

  • KDO JSEM
  • CO MÁM DĚLAT
  • JAK MÁM ŽÍT
  • ČEHO MOHU V ŽIVOTĚ DOSÁHNOUT

Astrotyp vám ukáže:

  • Přirozený talent – jak ho budovat a využívat
  • Celkový životní potenciál – co vše v životě zvládnete

Základní nastavení životní rovnováhy vám pomůže nastavit důležité oblasti života tak, abyste na své cestě lehce a bez velkého úsilí dosahovali svých cílů a využili tak energie Flow.

Naučíte se správně nastavit důležité oblasti svého života a vytvořit tak životní rovnováhu.

Kromě svého osobního Astrotypu a základní životní rovnováhy od nás obdržíte knihu ČÍNSKÉ HOROSKOPY – ODHALTE SVÉ PRAVÉ JÁ, která vám bude sloužit jako celoživotní pomůcka pro správné řešení různých životních situací a jak jednat s různými lidmi tak, abyste si je vždy získali na svoji stranu.

KDY: 13. – 14.5.  (v sobotu od 10 do 17 hod. a v neděli od 10 do 14 hod.)

KDE: Jazykový institut Praha (JIPKA), Národní 37, Praha 1

CENA: 5,000 Kč

Více HAPPYWEEK 208

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.